Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok/Párok ti ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok/Párok ti ezt hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Ingatlant szeretnénk venni,erre gyűjtünk. Jelenleg még albérletben lakunk,amire havonta 90 ezer ft megy el. Idén 5 millió ft-unk lesz már. 1+2 félszobás lakást szeretnénk venni,az lenne a legideálisabb számunkra,később a gyerek miatt. Budapesten szeretnénk lakást venni,panelt vagy téglát és maximum 15 millióig. Nekem jelenleg van Fundamentám,ami 3 év múlva lejár,4 év 4 hónaposat kötöttem. Havonta 100 ezer ft a minimum amit félre tudunk tenni. Nézegetjük a hirdetéseket folyamatosan,de úgy érezzük ez a tőke még nem elég. Babát is az elkövetkező 3-5 évben tervezzük. Ti hogy csinálnátok a helyünkben? Hasznos tanácsok?
2015. júl. 26. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
fektessétek be a pénzt, olyanba, ami többet generál.
2015. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fundamentát mindenképpen jó megvárni, közben amennyit tudtok gyűjtögetni azt lehet, ha házasok vagytok akkor szocpol is jár bevállalt gyerek után és alig kell hitelt felvenni, 90 ezer nem lenne havonta szerintem, mint most az albérlet. Most ha idén lesz 5 millió, akkor 3 év alatt 3,6 millió még összejön ha a 100-at félre tudjátok tenni, a fundamentát te tudod mennyi, szocpol valamire megint jó, gondolom 10 millió körül össze is jönne addigra. Ha meg 3 év múlva nem hiányzik sok, akkor lehet a legcélszerűbb meg a maradékot is megvárni amíg összegyűlik, ha már ilyen jól félre tudtok tenni, azért évi 1,2 millió össze tud gyűlni, hitelre meg csak a kamatot teszik rá. Nyilván ha ennyire nem menne jól a gyűjtögetés, akkor az más szituáció lenne.
2015. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 2-es!:-)
2015. júl. 26. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kijöttünk külföldre pénzt gyűjteni, bár drágább az élet, de harmadannyi idő alatt össze lehet szedni egy lakás árát.
2015. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi találtunk egy lakást, amibe beleszerettünk, így nem vártunk. Megvolt a minimum önrész, a többi lakáshitel. Mikor lejárt a fundamenta, azzal előtörlesztettünk, így rövidült a futamidő. 5 millió elég sok, szerintem azzal be lehet fizetni, ketten kerestek, így jó hitelt kaphattok. Gyűjtsetek, meg ott a fundamenta, ti is tudnátok 3 év múlva előtörleszteni. Addig meg a 90ezret, amit most albérletre fizettek, fizethetnétek a lakáshitelre is.
2015. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!