Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ítélik el az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az emberek, ha valaki változatosan próbál élni?

Figyelt kérdés

Úgyértem van otthon egy barátnője, aki főz, mos rá, de titokban az egyik lányismerősével is kavargat.


Megvan végülis minden: a romantika, egy szerető barátnő ölelésében, ha az ember hazamegy, illetve a kaland, izgalom, feszültség a szeretővel, akivel szvingerezni is el lehet menni...


Hogy nem tisztességes? Nem.


De öszintén? Kit érdekel?


Egy ilyen élet sokkal jobb, mint annak, aki csak komolykapcsolatozik, vagy aki csak flörtölget. Így megvan mindkettő, és ez jól van így!


2019. júl. 26. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Igen, neked megvan mindkettő, csak nincs mindenkinek gyomra ahhoz, hogy átbasszon másokat és titkos életet éljen, sunnyogva, görény módra.
2019. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Nyugodjál meg, otthon a te barátnőd/feleséged is kúrja valaki amíg nem vagy otthon. :D Ez ilyen körszopatás.

Amúgy ki a @t érdekel te hogy élsz!???

Szerintem mindenki konkrétan leszarja.

2019. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődet is megkérdezted, hogy szerinte is milyen jó ez, vagy csak önkényesen kihasználod? Őt szerintem érdekelheti.


Komoly kapcsolatom van, sokat utazunk, megyünk extrémsportokra. Szerintem ez változatosabb és kalandosabb, mint idegenek kúrogatni, de kinek mi.

2019. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"van otthon egy barátnője, aki főz, mos rá"


ezért...

2019. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Még ha ez provokatív kérdés is, akkor sem zavar, te mit csinálsz. Légy magadra büszke, hogy bábnak használod az embereket.
2019. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy felnőtt férfi létedre ne dicsekedj már azzal, hogy főznek mosnak rád, pelenkázni nem kell? Tudsz már egyedül is enni, vagy még etetnek? xd
2019. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kétfelé fizetsz gyerektartást, és sir a szád, hogy a fizetésed 50%-át letiltják, a maradék nem elég semmire, és egy dagadt hárpia csajjal élsz a lakásában, majd gondolj erre vissza: kit érdekel? Jól van ez így.
2019. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Végülis megvan minden, egyet kivéve, az őszintséget. Vannak még emberek, akiknek ez fontos.
2019. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ki nem sz**arja le, hogy te , hogyan élsz?? :)
2019. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Szarok rá, hogy élnek az emberek, amíg az én morális, anyagi, lelki köreimet nem sérti. Az ilyen nagy libsik, mint te szoktak általában összeomlani, amint kiderül, hogy az ő nőjüket is qrja valaki vagy valakik. 🙂
2019. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!