Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez tényleg ennyire mindennapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire mindennapos dolog, hogy meg sem lepődnek az emberek?

Figyelt kérdés
Korábban feltettem egy kérdést, röviden összefoglalva: egy negyvenes szingli, gyerektelen nő "kelleti" magát a párom előtt, de több hasonló esetet is láttam már a környezetemben. Kaptam válaszokat és kicsit megdöbbentem, mert a válaszadók kb. meg sem lepődtek ezen a helyzeten, sőt leírták, hogy ők is ismernek ilyen nőket... :/
2019. jún. 10. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

A szingli gyermektelen nőn nem kell meglepődni, max a párodon, ha úgy alakul.

32/f

2019. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A párom nem vevő a dologra. De azt nem értem, hogy miért valaki más társa kell nekik? Vannak egyedülálló férfiak is. Arra nem gondolnak, hogy ha ők el tudják csábítani a férfit, akkor eléggé valószínű, hogy mellőlük is el tudja csábítani valaki... ennek mi értelme van?
2019. jún. 10. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak egyedülálló férfiak is."


Na ja, de a nő akiről írsz, így gondolkodik: "Azok lúzerek, az kell aki másé, mert az tuti jobb ezeknél!"

2019. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem a páromat 50 éves elmúlt, évek óta egyedülálló volt, mégsem gondoltam, hogy lúzer lenne... most akkor az én készülékemben van a hiba? ;)
2019. jún. 10. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


És TE mennyi idős vagy?

2019. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
38 vagyok.
2019. jún. 10. 17:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a te készülékedben. Mert saját magadból indulsz ki. De másoknak miért is kéne belőled kiindulniuk. Mindenkinek megvan a saját, önálló gondolata, értékrendje. Ez van. Fogadd el. ...változtatni úgyse tudsz rajta
2019. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de az milyen "értékrend", hogy valaki megpróbálja elcsábítani egy másik ember társát csak azért, mert neki nincs? :/ Akkor ha nincs mondjuk pénze, elmegy bankot rabolni vagy mi? És lesznek olyanok, akik még helyeslik is?
2019. jún. 10. 18:03
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak megbántani. Több, mint húsz év van köztetek is. Szerinted ő becsukja a szemét, amikor a hozzá képest pipi, szingli kollegina kávézni hívja miniben? Kicsit gondolkodj már! Nyilván ha nem kapna bátorítást, a csaj sem nyomulna.
2019. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az nálad, hogy kelleti magát? És honnan tudod? Láttad? Ezt fejtsd ki bővebben.

Én nem vagyok szingli, de mégis meg lettem gyanúsítva, hogy kikezdtem egy férfival. A mi "love storynk" a kérdéses úrral annyi, hogy gyakran kell mennem ahhoz a céghez, ahol ő dolgozik. Vele kell ilyenkor dolgoznom. Szimpatikusak vagyunk egymásnak, a meló mellett néha beszélünk pár szót. A felesége egyszer bejött, amikor pont ott voltam és nevettünk valamin. Na azóta én vagyok a gaz csábító. Hozzáteszem hogy nem öltözöm feltűnően, nem vagyok kirívóan szép, vagy vonzó, férjem van és idősebb vagyok, mint a féltékeny feleség.

Nem tudom, hogy te mit láttál, vagy mi aggaszt de nagyon sokszor előfordul, hogy alaptalanul féltékenykedik valaki. De ha az a nő mégis kelletné magát, akkor mi van? Hadd csinálja, majd megunja és keres másik pasit.

2019. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!