Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt gyakorin tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin tényleg ennyire tökéletesek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha őket megcsalják,akkor ők összeszedik a cuccukat,elválnak és továbblépnek és onnantól kezdve levegőnek nézik a volt barátjukat.Mindegy hány évet éltek le együtt.Természetesen a szeretővel kapcsolatban nem éreznek dühöt.Csak a férj vagy barát iránt.Hiszen ő lépett félre.Soha, még csak egy pillanatra sem gondolnak bele abba,hogy milyen jó lenne megtépni a csajt,vagy leverni egyet a pasinak.Sőt,ha valaki itt ezen az oldalon bevallja,hogy hevesen reagálta le,akkor ő egy agresszív állat, és meg is érdemelte,hogy megcsalják.Meg amúgy is,csak az lesz agresszív ilyen esetekben,akik birtokolni akarták a párjukat.Szóval mindenképpen megy az áldozat alázása.Csak éppen abba nem gondolnak bele,hogy az ember érző lény.Különböző érzelmi traumákra különböző módon reagálhat.Van,aki a világ legnyugodtabb,legkiegyensúlyozottabb embere és soha nem lenne képes senkit bántani,de amikor megtudja,hogy megcsalták,átverték,akkor valami bekattan nála.Egyszerűen nem hiszem el,hogy itt gyakorin az emberek csak úgy továbblépnek,hogy ilyen lazán veszik.Komolyan mondom, néhány válasz olyan,mintha érzelem nélküli, előre beprogramozott robotok írták volna.Legalábbis a legtöbb válasz ilyen.Azokat,akik agresszíven reagálták le a helyzetet, azt mindig elhordják mindennek.Itt gyakorin már az is egy állat,aki a szeretőt mindenféle xurvának elhordja dühében.Szerintetek is ilyen nyugodtak maradnak az emberek,ha megalázzák őket?
2019. júl. 17. 11:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Nyilvan olyanok irjak ezeket a valaszokat, akiknek jol esik megmondani hogy "en kulonb vagyok", lehet vmi mas miatt epp igy erositi az onkepet. Persze van olyan is aki siman leirja a velemenyet. Pl en is sokszor irom hogy mar reg otthagytam volna azt a pasit, mert eleg durva sztorik is vannak itt, meglepo hogy egyes nok mit el nem turnek...


Viszont ha megcsaltak ugyan foleg a pasit hibaztattam, de nyilvan ott volt a feltekenyseg es a duhosseg, lehulyek r v azas. Sot, volt egy exem, akit meglokdostem(erre nagyon nem vagyok buszke) de ott akkor ereztem h ennel tovabb nem mennek es primitiv dolog amit csinalok, de nem tudtam akkor turtoztetni magam. Mondjuk ilyen azota se volt. Torni zuzni se szoktam.


Azert van egy szint ami tenyleg primitiv de az ilyen predikalo embereknek is vannak szegyellnivalo dolgaik, mindenkinek van.

2019. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
22%
Nem tökéletesnek nevezném, hanem tudatosnak.
2019. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%

Most nyilván nem ezt várod, de: igen bhazmeg, pontosan ilyen “nyugodt” voltam anno, amikor az exem félrekefélt... mégis mi a francért kellett volna drámáznom, de komolyan.,, ha vihető, akk. vigye az új ribizli a phicsába - minél messzeb tőlem...

Nyilván xar volt, és nyilván sírtam, stb... de attól még hiába drámázok - xarul választottam, stb., oké... tanulni kell belőle, és továbblépni, kész pont ennyi...

2019. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
60%

Darabokra szedném, úgy könnyebb megválaszolni.


"Ha őket megcsalják,akkor ők összeszedik a cuccukat,elválnak és továbblépnek és onnantól kezdve levegőnek nézik a volt barátjukat.Mindegy hány évet éltek le együtt."

Miért, mit kellene csinálni? Szerintem ez tök természetes.


"Természetesen a szeretővel kapcsolatban nem éreznek dühöt.Csak a férj vagy barát iránt.Hiszen ő lépett félre.Soha, még csak egy pillanatra sem gondolnak bele abba,hogy milyen jó lenne megtépni a csajt,vagy leverni egyet a pasinak.Sőt,ha valaki itt ezen az oldalon bevallja,hogy hevesen reagálta le,akkor ő egy agresszív állat, és meg is érdemelte,hogy megcsalják."

Van különbség aközött, hogy eljátszok a gondolattal, hogy megtépem, és aközött, hogy ezt meg is teszem. Álmodozni lehet, de nem vagyunk állatok, én legalábbis.


"Van,aki a világ legnyugodtabb,legkiegyensúlyozottabb embere és soha nem lenne képes senkit bántani,de amikor megtudja,hogy megcsalták,átverték,akkor valami bekattan nála."

Akkor nem volt kiegyensúlyozott, egész egyszerűen addig nyugis volt a környezete. Ennyi erővel szegény iskolai lövöldözők is tök normálisak, mert elvoltak, csak aztán valami kattant náluk, sajnálni kell őket. :(


"az emberek csak úgy továbblépnek,hogy ilyen lazán veszik"

Miért lazaság az, ha valaki nem toporzékol, erőszakoskodik, veri a $eggét a földhöz? :D

Engem csaltak már meg, nem, nem vettem lazán. De mit segített volna, ha nekimegyek valakinek, meg kígyót-békát kiabálok valakire? Komolyan kérdezem.

2019. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

Amikor munkanélküli voltam kiírtam egy kérdést a család kategóriába. Éjszaka. Rögtön ott termett egy válaszoló, aki állítása szerint marha jól keresett és mindig volt melója. Elkezdett kioktatni, miközben azért jelezte, hogy neki erre nincsen ideje, mert sokat dolgozik. Ehhez képest hajnalig folyamatosan személyeskedett, majd nappal is írogatott fél óránként a fontos ember, az év dolgozója.

Ennyit ezekről.

2019. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%

Én baltaarcccal dobtam ki az exem. Semmi érzelem, üveges tekintet, cuccai összepakolva várták mire hazajött.

Néha mondják is az emberek hogy rémisztően tudok nézni.

(Aztán visszakönyörögte magát, megcsalt aztán végleg kidobtam)

2019. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
Jahj... 😅Dehogy is. Sok értelmes segítő, őszinte válaszokat találkozok itt. Ezért is járok fel. Nah de vannak borzalmasan átlátszó megmondó emberek, akiken jót mosolygok. Itt főleg a gyerekvállalás nevelés témában. Egyik alpáribb mint a másik, mintha azért jönne fel, hogy az otthoni dolgokat itt kiadja név nélkül. Itt annyira nem vészes, de igazat adok abban, hogy sokan úgy írnak mintha robotok lennének. Persze az ember külső szemmel érzelmek nélkül, név nélkül tud tanácsokat adni könnyebben. Viszont sok saját tapasztalatot nehezen hiszek el.
2019. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
56% Oké, de ez realisztikus. Jól tetted.
2019. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mirōl beszélsz. Úgy látom inkább azt szokták elítélni, aki megcsalja a párját, érthetō. Azt nem tudom minek ítélnék el, akit megcsalnak, személy szerint én sem kritizálom azt, aki a csalfa párja mellett marad. Az ō döntése, ha neki így jó.. Viszont az inkább elintélendō, ha valaki az a fél, aki csal, hazudik, átveri a párját...
2019. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Jó,hogy felhoztad a az iskolai lövöldözőket.Én személy szerint sajnálom őket,lehet megkövezni.A trauma mindenkire máshogy hat.Az évekig tartó fizikai és lelki terror mindenkire másképp hat.Az iskolai bullying komoly dolog és még mindig nem foglalkoznak vele érdemben.Maga a lövöldözés tragikus és az áldozatokat is nagyon sajnálom,csak sajnos amellett sem tudok elmenni szó nélkül,hogy igazából a lövöldözők is áldozatok voltak.

A másik,amit írtál,hogy szerinted,az,aki képes agresszívan fellépni valamilyen esemény hatására,az sosem volt kiegyensúlyozott.Nos,ez véleményem szerint nem igaz.Az emberi lélek,elme sokkal bonyolultabb azért.Én például egy nagyon nyugodt ember vagyok,ugyanakkor vannak olyan személyek,akik a legrosszabbat képesek kihozni belőlem.Ilyenkor mindennek elhordom a másikat,aztán amikor megnyugodtam,akkor inkább magamra haragszom,hogy egy világi eggfej kihozta belőlem a legrosszabbik énemet.

Igen,van mentális betegségem és nem,nem amiatt csattanok fel néha.Egyszerűen vannak emberek,akik tehetségesek abban,hogy felhúzzanak.Mindenki találkozott már ilyen egyénekkel szerintem.

Nekem tényleg az a legnagyobb hibám,hogy nehezen kezelem az indulataimat.Fizikailag nem lennék képes másokat bántani,viszont képes vagyok nagyon csúnya szavakkal illetni a másikat.De ez az én hibám.Nekem még gyakorolnom kell az önuralmat és hidd el,az nem egyszerű.Nagyon nem.

2019. júl. 17. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!