Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi ilyen csalfa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen csalfa?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de sok házas, kapcsolatban élő férfival volt már viszonyom és nagyon sok történetet is hallottam ezzel kapcsolatban, egyikükben sem lehet látni a megbánás, lelkiismeretfurdalás legapróbb szikráját sem. Én szoktam helyettük is rosszul érezni magam, hogy egyesek hogyan képesek másnap reggel hazavergődni a családjukhoz, feleségükhöz, gyerekeikhez és a szemükbe nézni, mintha mi sem történt volna az előző este. Sőt, sokak olyan nyíltak és egyértelműek ezzel kapcsolatban, hogy az már undorító.

Épp emiatt komoly problémáim vannak a másikban való megbízással és nem mernék egyetlen komoly kapcsolatba sem belevágni.


Tudom, hogy ez egy kényes téma, én pedig mindennek el leszek hordva, de ha lehet, maradjunk az eredeti témánál és fröcsögés nélkül fejtsük ki a véleményünket.


2019. júl. 26. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglak lehordani, ki ilyen...ki olyan...



Nem, nem minden férfi csalós. Én például biztos hogy nem. Sosem akartam csalni, nem érdekelt más, mikor volt valakim.

2019. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem minden férfi ilyen.
2019. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Azért szerintem vannak ám még hűséges emberek. Én azért még ebben bízok.

A helyedben egyébként tuti elmondanám az adott pasi feleségének. Megérdemli hogy tudja kivel van együtt.:)

2019. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy túl hamar adtad oda magad nekik és nem hagytál időt arra hogy megismerjétek egymást? Itt több randira gondoltam nem max. háromra. Gondolom te is azért ismerkedsz hogy komolyat találj,csak valszeg rá vagy picit a dologra pörögve. Amúgy vannak olyan férfiak is akik nem hűtlenek. Nem tudhatom hogy hol miként futottál össze házasokkal. Társkeresőzni szoktál?

Ne írj le minden férfit. Adj időt magatoknak hogy megismerkedjetek. Dolgozzon meg érted. De jó az is ha utánuk nézel (Fb, stb) hogy kicsodák. Ne add fel de legyél óvatosabb.

2019. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Túl van értékelve a hűség. És sokan így gondolkodnak, csak nem hangoztatják.
2019. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. A hozzáállásoddal van a probléma. Te ezt elkönyvelted magadban, mert bele mentél ezekbe a kalandokba hogy csak ez létezik. Ameddig ennyire leadod és ennyivel megelégszel nem is lesz olyan férfi aki megbecsülve.
2019. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, engem csak az a kérdés foglalkoztat hogy hogy tud egy ember úgy kimaradni estére hogy a feleségnek nem tűnik fel.

🤔

2019. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előttem válaszolókkat kell, hogy megerősítsem.


Nem minden férfi csalja meg a párját, magamból kiindulva sem. Èn sem csaltam meg soha senkit. Nem hiszem, hogy ez olyan különleges dolog lenne..


23/F

2019. júl. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Előző, 23 éves vagy.. ilyet nem lehet kijelenteni. Ha elmúltál 85 és mögötted van 40 év házasság, akkor jelentheted ki, hogy soha nem léptél félre. De ilyen nincs.
2019. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,de,van!

51 éves nő vagyok,32 éves házassag,de 34 éve ismerjuk egymást!

2019. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!