Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalfa férfi megváltozhat?

Figyelt kérdés
Ez típus vagy még nem találta meg aki elég neki?tapasztalatok?
2014. jan. 23. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, aki ilyen típusú, és sosem változik meg. Van, aki megváltozik, ha megtalálja az igazit. Láttam már mindkettőre példát bőven.
2014. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akinek idő kell, kiéli magát és 50 (jobb esetben 30) évesen egy nő mellett marad.
2014. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha TÉGED egyszer megcsalt, akkor megint megfog. Lehet, hogy a kövi barátnőjét is megcsalja, és az utána lévő lesz az, akit sosem fog, de ha egyszer megtette veled, miért ne tenné meg újra? Ha megfogadsz egy tanácsot, és megcsalt téged, ne fogadd vissza. Elég egyszer túlesni ezen, nem kell kétszer.
2014. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Idő kérdése és visszatér az életmódjához, bárki mellett is legyen.
2014. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, aki igen, van, aki nem. Mindkettőre láttam példát. Aki csak azért ilyen, mert az eddigi kapcsolatait nem vette komolyan, nem sokat jelentettek neki és talál valakit, akivel más a helyzet, az megváltozhat, aki alapból nem bír a vérével, az már nagyon kis eséllyel.
2014. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!