Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi hűséges fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi hűséges fajta nem csalfa, akkor a haver és más tényező sem boríthatja ezt fel?

Figyelt kérdés
Értem ezt azalatt,hogy még a barátok sem tudják csajozásra bírni.
2016. ápr. 29. 17:09
 1/6 omba ***** válasza:
Haver, meg barátok biztosan nem.
2016. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha hűséges és nem csak mondja, akkor nem.


De akinek van bnője, annak miért olyan f***szkalapok a haverjai, hogy rá akarják őt venni a csajozásra?

2016. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, én egyetlen ember hűségére sem vennék mérget. Láttam már érdekes eseteket, amikor olyan csalta meg a párját, akiről soha senki nem feltételezte volna.
2016. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mások hatására félrelép, akkor nem volt hűséges (fajta), ez ilyen egyszerű.
2016. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem létezik hűséges férfi
2016. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan, akkor nem fog megcsalni.

Én sem tudnék megcsalni senkit, ekkora fájdalmat okozni. Valamint gerincem is van. Jelenleg éppen lezárom a rossz házasságom, hogy jöhessen egy jobb kapcsolat. De eszemben sem volt hogy megcsaljam a feleségem, még akkor sem mikor rég nem működött már a dolog. Más nem így tett volna, főleg azután hogy ő megcsalt engem.

2016. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!