Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátom többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom többször is, félek hogy elhagy ha megtudja. Meg tudok változni?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok szeretek elmenni a barátnőkkel buliba és sokszor megcsaltam.Sajna szex is volt.

ő maximális bízott bennem, ki se nézné belőlem.

Nem vagyok hisztis, én sem kérem számon őt, bár ő sokszor dolgozik így amíg én buliztam megcsaltam ő otthon aludt. És buli után haza mentem hozzá mint ha semmi se történt volna.

Meg tudok változni?

Barátom 21 éves és már komolyan tervezne velem.

2 éve vagyunk együtt.


2019. júl. 28. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hazugságban akarsz vele élni? Bár úgysem fogsz.. mert előbb utóbb kiderül majd valahogy úgyis.
2019. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan tudjuk, hogy meg tudsz-e változni? Nem ismerünk.
2019. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Megérdemli sztem hogy tudja és hogy ne pocsékolja az időt egy ilyen k..ra ugy hogy tegyél neki egy sziveséget...
2019. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy kapcsolatban ennyi idősen 2! éve ha még vágysz másra? Ez kicseszes.
2019. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu,

Minek vagy akkor vele, ha nem bírsz magaddal? Egyértelmű, hogy neked még nagyon nem való komoly kapcsolat. Te inkább még buliznál (bulizol), kavarnál minden jött mentel, megfelelve a mai társadalmi normáknak (kiélem magam). Nem vagy szerelmes, ez tisztán látszik. Olyan nagyon lelkiismeret furdalásod sincs. A változásról annyit, hogy az majd jön magától, amikor egyszer csak azt fogod érezni, hogy ez már nekem nem kell.

2019. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod meg neki te, nagyon remélem, hogy valahonnan megtudja, és jól otthagy téged. :)

Nem vagy te még alkalmas egy komoly kapcsolatra. Legalább az ő érdekeit vedd figyelembe és hagyd őt békén, hadd keressen valakit, akivel tud komolyan tervezni és nem dug félre.

2019. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha azt gondolod, hogy itt a baratoddal csesztel ki a legjobban, akkor elkeseritelek. Magaddal. Olyan alacsony ertekrend szerint elsz, amit komoly munkaval sem fogsz tudni sokkal magasabbra vinni. 18 evesen meg bulinak hat, 38 evesen meg ketsegbeesetten nezel korul, hogy miert is alakult igy az eleted. Az, hogy nincsenek benned gatlasok, sokkal, de sokkal rosszabb barminel.


Amikor egyesek Karmarol beszelnek, akkor lenyegeben ezt ertik alatta. Elobb utobb beleszaladsz a sajat magad altal keszitett zsakutcaba, szerintem mar benne is vagy, es nem fogsz tudni kijonni belole. Az latszik, hogy nulla erkolccsel es nulla onismerettel rendelkezel, de ebbol az is kovetkezik, hogy olyan polcra teszed fel magad, ahol meg fognak talalni azok, akik szinten hasonloan gondolkodnak. Biztos lattad mar filmekben a alkoholistat, aki szorongatja a 100 napja nem ittam ermet. Oriasi erofeszitesek aran probalja visszafogni magat, hogy egy kortyot se igyon. Aztan jon egy gyenge pillanat es mar tajreszegen fekszik a sajat hanyasaban. Pont ugyanezt fogod erezni.


Az, hogy igy neveltek, vagy epp ellenkezoleg, csak te igy lazadsz, az csak te tudod. Lenyegeben mindegy is. Kijelolted a hataraid. Elobb utobb ki is fog derulni es valszeg a mostani baratod az utolso, akire majd szivesen emlekezni fogsz.


43F

2019. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, pontosan ilyen a mai fiatalság és az értékrendjük meg egy nagy 0 ! Nem a te hibád hogy nem bírsz magaddal, valószínűleg ilyen olcsó könnyű vérü kis ribizli lehetsz és soha nem fogsz változni! Hagyd azt a szerencsétlen fiút, sokkal jobbat érdemel egy lotyónál! Ne rabold a drága idejét, hadd találja meg élete párját! Az ilyenek mint te pedig csak arra való hogy széttegyék a lábukat! Éjszakai bárba táncos hölgyeknek még jó lennél, de 25 fölött már kiélt lepusztult agyon használt vén öregasszony kinézeted lesz. Eleget láttam ilyen olcsó buta tyúkokat lesüllyedni mert nem birtak a vérükkel....
2019. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a véredben benne van a hajlam, akkor még 50 évesen is ilyen leszel. Bár addigra kiégsz a sok bulitól meg fa.sztól nagy valószínűséggel, akkorra talán megváltozol. Csak az a bibi ezzel, hogy egy kiégett lotyó az nem lesz vonzó senkinek. Ez a külsődön is simán meglátszódik majd idővel. Szerintem még ne kötelezd el magad, ha nem tudsz a seggeden megmaradni. A barátodat meg engedd el, neki nem te vagy a "nagy ő".
2019. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem bántok sosem nőt, de megcsalasert leutnem a fejed a nyakadrol.
2019. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!