Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha a barátnőtök/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtök/ feleségetek flörtöl azt hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok incselkedni más nőkkel?
2018. okt. 3. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Másnap a drágaságomnak kegyetlen csípőssé készítem el az ebédet, már egy falattól tüzel a szája...
2018. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon nem tartom korrektnek,pedig sokszor flörtölget a kis feleségem is,majd nem érti,hogy miért nem tudja levakarni magáról azt a pasit,akinek(szerinte)pár poénos,pajzán választ adott.

A legtöbb férfi félreérti a flörtölést és egyből azt hiszi,hogy egyenes út vezet a nők bugyijába.

Sokszor a flörtölés tényleg megcsaláshoz vezet.Szerintem nem illik egy feleségnek félreérthető dolgokat tennie.

2018. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem nem illik egy feleségnek félreérthető dolgokat tennie."

Sexism is ON!

2018. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul,nagyon rosszul...Ez a csípős kaja nem rossz,de én inkább jó fokhagymásat szoktam,akkor aztán nem nagyon megy a közelébe semmiféle nőnek... :-D
2018. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

hahaha kettesnek igaza van en ha kapcsolatban vagyok lerazom az osszes ferfi havert es kicsit akkor maganyosnak erzem magam, megha csak haverok is dobom oket, mivel tudom, hogy csak az en jozan eszemen mulik, hogy soha nem vegeztuk agyba !

de valahogy az exem nem razta le a noit... sztem ez egyfajta erzelmi megcsalas...

ferfi es no kozott nincs baratsag !


31N

2018. okt. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!