Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak minősül más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak minősül más fiúval táncolni buliban mint a párom? Csak tánc, semmmi egyéb.

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem illetlenseg. A parkapcsolat arnyaltabb dolog annal, mint hogy megcsalas-nem megcsalas. Egy megcsalast is tul elhet adott esetben egy kapcsolat, es kevesbe sulyos dolgok is alaashatjak a bizalmat es a tiszteletet.
2019. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mondjuk azért az se teljesen mindegy milyen tánc de ha nem dörgölöd a popsid a másik pasihoz akkor szerintem nem az. Ettől függetlenül ez a párodnak lehet kellemetlen, zavaró érzés. (neked kell eldönteni, hogy ezt megbeszéled vele, megpróbálod meggyőzni, hogy szeretsz táncolni és neked ez csak tánc vagy inkább nem húzogatod az alvó oroszlán bajszát)

2019. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


De az itteni senkiknek már az is megcsalás, ha egy városban vagy egy másik férfivel.

2019. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás mindig attól függ, hogy az adott személlyel közösen ti mit tartotok annak.
2019. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az, de ez függ attól is, hogy a pároddal "miben egyeztetek meg".

Táncoltam már az ő jelenlétében más fiúval, ahogyan ő is más lánnyal. Ez nálunk nem megcsalás, baráti dolog egy nem párral táncolni.

Lehet a te párodnak ez viszont már sok lenne.

2019. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy akkor minek megy valaki táncos helyre, ha ez valakit zavar, hiszen ez ott ALAP.
2019. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hűséges vagy és megbeszéltétek, elfogadtátok, hogy te ilyen vagy, akkor nincs baj. Én 14 éve vagyok együtt a barátnőmmel és az elején megmondtam neki őszintén, hogy imádok flörtölni. Nem vagyok letiltva róla, nem korlátoz semmiben. Természetesen nem csaltam meg sose és hűséges vagyok hozzá. Nagyon szeretem még mind a mai napig.
2019. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha Rongylábfalván laktok.
2019. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha mulatos vagy neptanc volt nem megcsalas.

Ha diszkoban hazibuliban mar necces

Nem megcsalas de...

En is voltam fiatal tudom milyen tanc megy ott.

Es nem egy 200 kilos emberrel fogsz csak ugy tancolni hanem olyannal aki bejön.

Nekem egy flörtölesi fajta ez.

Egyedül is lehet diszkoban tancolni

Parban mar poporazas csipömozgas poponyomas a ferfi nemiszervehez.

Neked rosszul esne ha egy masik csaj tancolna ugy ahogy te a fiuval?

Nekem igen,igy forditva sem csinalom.

2019. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!