Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival ,még nem mondtuk ki,hogy együtt vagyunk,csak egy csók volt. De mellette megszoktam puszilni arcon egy másik pasit
2018. szept. 3. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Te miért puszilkodsz idegen fazonokkal?
2018. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 ő nem idegen
2018. szept. 3. 16:28
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Egyenlőre még nem, de ha kialakul a párkapcsolat, akkor már szerintem annak számít, még ha arcra puszi is. Na meg ezzel a másik srácot is összezavarod.
2018. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 Akkor meg még gázabb. Legközelebb le fogod kapni a másik fazont is?
2018. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mit jelent hogy megpuszilod? Amikor találkoztok így üdvözlöd, vagy csak úgy random puszilgatod ?
2018. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha talizunk
2018. szept. 3. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Felnőtt kategória.

Majdhogynem egy egy soros kérdés.

Nézd, ebből honnan tudnánk?


Hogy tekintesz a másik pasira? Haver szinten? Egy sima köszönés alkalmával puszilod meg?

2018. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha csak üdvözléskor van arcra puszi,az nem megcsalás!
2018. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kit csalnál meg? Azt, akivel ismerkedsz azzal, hogy arcra puszit adsz valaki másnak? Ha én arcrapuszival üdvözlöm a barátainkat, amikor találkozunk, akkor azzal megcsalom a férjemet? Na látod!
2018. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes lány barátommat arca puszival üdvözlöm, sőt ha egy társaságban egy lányt megismerek általában ő is( persze megvárom hogy nyújtja e a kezét mert akkor nyilván készfogás). Szóval ez nem megcsalás :D
2018. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!