Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés
Jelenleg találkozgatok az exemmel eddig a beszélgetésen és ha úgy adódott a másiknak segítésen kívül nem volt semmi. Egyikünknek sincs kapcsolata most. Legutóbb nálam töltötte a hétvégét. Volt szex. De nem jöttünk újra össze. Összességében a problémák amik miatt szakítottunk anno nem változtak. Ő újra akarta kezdeni többször mondta szeret csókolóztunk meg ugye szex is volt. Amikor elköszöntünk egymástól azt mondtam nem vagyunk együtt. Erre pár nappal később látom nőkkel ismerkedik. Amikor kérdeztem ez mi? Persze nincs jogom hozzá mert nem vagyunk együtt csak azért a hétvége után meg ahhoz képest ő akarta újrakezdeni velem kicsit gyorsnak éreztem. Rosszul esett. Ti mit gondoltok erről?
2019. máj. 26. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szép szavakkal megfűzött a szexre, te meg bedőltél neki. Ezt csinálja minden nővel.
2019. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem igazából nem erről szól a kapcsolatunk. Rengeteget segített szakítás után is ha problémám volt akár lakásfelújítás akár munkahelyi gond. Évekig nem volt szex közöttünk. Mármint szakítás után. Nem ez a lényeg.
2019. máj. 26. 11:31
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalt meg, hisz nem vagytok együtt, és vissza is utasítottad. Azt csinál, amit akar, nem róhatod fel neki.
2019. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy te mondtad, hogy nem vagytok együtt, ő meg úgy viselkedett, hogy nem vagytok együtt. Mi a bajod ezek után?

32/f

2019. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

találkozgatsz vele,lakásfelújítás,sírsz a vállán ha gondod van.. magyarul friendzone, megy a felhőztetés

Most volt egy szex is,de kijelentetted hogy nem vagytok együtt.

Ő egy szabad ember..egy férfi

Mi a gond?

2019. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ő áll hozzá (jelenleg is) úgy, hogy újra akarja kezdeni velem. Én csak úgy ha tisztázni tudjuk az okokat amik anno szakításhoz vezettek. Erre elkezd ismerkedni más nőkkel. Persze oké nem vagyunk együtt. Csak kicsit fura nekem. Amikor meg mondom oké ne is beszéljünk akkor ne tartsunk semmilyen kapcsolatot fent. Akkor meg mondja ő ezt nem bírja ki hogy ne tudjon rólam semmit meg hogy tudom mit érez irántam. Csak nekem fura ez így?
2019. máj. 26. 11:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Formálisan kidobtad. Akkor semmi jogod hisztizni azon, hogy más nőkkel randizik.

Szerinted neki hogy esett szex után, hogy kiadtad az útját?

2019. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít megcsalásnak. Döntsd el végre mit akarsz és ne hülyítsd feleslegesen, mert az undorító! Had legyen végre boldog szerencsétlen.
2019. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Inkább Ő döntse el mit akar. Ha újra akarja kezdeni tisztázni kellene sok mimdent. De ehhez lusta azt szeretné ha csak úgy egy csettintésre minden olyan lenne mint régen. Amikor látja ez nem így megy elkezd ismerkedni más nőkkel.
2019. máj. 26. 12:12
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Volt rá időtök,és lehetőségetek hogy megbeszéljétek a problémákat.

Neked az a bajod hogy nem teper eléggé és nem úgy ahogy azt te elvárod.

Egyébként hol látod hogy ismerkedik? Egy társkeresőn vagytok fenn mindketten? :)

2019. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!