Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én és a párom most kulon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a párom most kulon vagyunk mivel én itthol vagyok magyarban ő meg kint külföldön de mostanában -furcsán viselkedik főleg este nem válaszol ha írok neki vagy ha hívom csak fel óra óra mulva reagál ez fura azért nem?

Figyelt kérdés

Aggódnom kellene hogy megcsal?

Én nagyon úgy érzem..


2019. aug. 3. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Fél óra?? Szted pont abban a fél órában csal meg amikor nem válaszol?

Szted nincs semmilyen egyéb dolga?

2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

#1

Ha eddig esténként ráért beszélgetni, most meg folyton eltűnik, akkor vajon mi más dolga lehetne...

2019. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ne viccelj már 2-es. Fél óráról van szó. Szted ha van szerető aki miatt nem ír egy szex fél órát vesz igénybe? Vagy úgy ahogy van meztelenül írogat a barátnőnek egyből menet után?
2019. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most is hívom és meg fel sem veszi írok neki meg sem nézi
2019. aug. 3. 23:44
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Vacsorázik. Fürdik. Szarik. Főz. Bealudt. Filmet néz. Kiment cigizni.


Millió lehetőség van. Ő mit mond?

2019. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy elment diszkóba ja és akkor nincs igazam és meg mindig ott van !!
2019. aug. 4. 02:29
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

És ha elment diszkóba, akkor mi van? Felnőtt ember, szórakozhat, ha ahhoz van kedve.

Az még nem jelent feltétlenül megcsalást.

Te miért nem vagy kinn vele?

Fel kellene nőni, kislány, és nem óvodásként viselkedni. Több száz kilométerről pórázon tartanád? Én nö vagyok, de ha pasi lennék, biztos szakítanék. Nem tudnék egy ennyire irányításmániás valakivel együtt élni...

2019. aug. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ez igenis jelent valamit. Ha tényleg mondjuk napokig nem reagál vagy csak tőmondatokban válaszolgat, az utalhat arra, hogy így szeretné lassan leépíteni a kapcsolatot. Normális esetben, ha hianyoznál neki, akkor hivna, írna, keresne.
2019. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ő soha nem keres

Mindig én

És én nem mondtam hogy ne menjen diszkóba menjen nem érdekel de szerintem annyit meg érdemelnek hogy legalább fel vegye azt a hulye telefont

2019. aug. 4. 11:04
 10/13 anonim ***** válasza:

én itthol vagyok magyarban


eddig olvastam..

2019. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!