Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom furcsán viselkedik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom furcsán viselkedik már két este! Lehet itt valami a háttérben vagy csak én gondolok többet bele, mint ami van?

Figyelt kérdés
Barátnőm elment az egyetemre. Minden este szoktunk beszélni. Ez Vasárnap szakadt meg amikor is nem hívott! Én hiába is hívtam nem vette fel. Ugyan ez megtörtént hétfőn és most este is. Érdekes mód egy időben. Kérdezem meg, hogy most mi a helyzet, mit csinál, vagy túlságosan is paranoiás vagyok
2016. márc. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk? Talán beszéld meg vele. Ezek szerint nem bízol meg benne, vagy féltékeny vagy nagyon, egyik sem jó.
2016. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy egy nő, nem lehet 1-2 este úgy elvonulva, hogy ne keressék??

Én is szoktam így lenni, csak azért mert elegem lest, és egyedül akarok lenni, úgy hogy nem kell beszámolnom róla senkinek!

2016. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ez érdekes kérdés.Az utóbbi hónapokban megszaporodtak a parajelenségek.Megszakadó vonalak,repkedő csészék,bőrtangában ugrándozó öreglányok.

Hmmm...valami zajlik körülöttünk.

2016. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# es azert keresunk mert szeretunk es felunk h felrekefeltek amit mondjunk ki mostanaba eleg gyakoriva valt
2016. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!