Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek azt látja rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azt látja rajtam a szexpartnerem, ha bele vagyok esve?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő
2019. aug. 7. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat.

33/f

2019. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a pitliből tudnánk? Mondjuk ha bele vagy zúgva és többet kontaktoltok, mint a szex ideje, akkor tuti leveszi.
2019. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mert csak akkor beszélünk ga talizunk
2019. aug. 7. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szokták érezni az emberek, igen.
2019. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a találkozók alkalmával csak a szexre koncentráltok akkor nem biztos. De ha Rád is figyel, apró jelekből is leszári ezt.


De ha így van jobb ha megmondod Neki, nincs értelme tagadni. Egy szexkapcsolat a szexről szól. Ha Te ebbe mást is gondolsz, a pasi pedig nem, akkor ennek nincs értelme, hosszabb távon csak szenvedni fogsz.


Viszont az is lehet,hogy Ő is többet érez, akkor pedig tovább kell vinni a kapcsolatot egy másik szintre.

2019. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, bocs: leszűri...
2019. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak sokszor le.. rja nagy ívben.
2019. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Miért nem vagy kapcsolatban? Egyáltalán egy nőt mi a tök viszi bele abba, hogy engedje hogy használják a testét?

Nem érzed megalázónak? Vagy nem érzed azt, hogy aprópénzre váltottad magad? Mert valójában ezt csinálod. Még akkor is, ha ez marha trendi, de azt is kell tudni, hogy fordított világban élünk. Na mindegy, a te bajod! Viszont sosem fog jól kijönni egy ilyenből, mert a férfiak 99%-a ha csak szexpartnerként használ egy nőt, menekülni fog egy kapcsolat elől. Minek? Free-be megkapja a lényeget! Szerinted ki lesz kíváncsi rád? Mármint RÁD?

Senki.


Innen gratulálok az összes nőnek, akiknél adás-vétel tárgyát képzi a saját testük.

2019. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
8-as,igazad van,de kissé sarkítottál. Kevés pasi az aki kimondja azt,h csak szexkapcsolatot akar és semmi gyengédséget,bókot nem visz bele. Innentől pedig akár érzéseket is válthat ki a nőből. Én kőkemény racionális gondolkodású vagyok,mégis belesodródtam egy szexkapcsolatba,amit azóta se mondtuk ki,h az,ma már viszont tudom.
2019. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

8assal értek egyet ! Végre leírta valaki! Jár a zöld kéz!

Én sem értem ezt...és elég szomorú,a legdurvább ha az exed lesz ilyen vagy jogos kérdés hogy nem e volt eddig is ilyen vagy közeli ismerősöd...és neked meg az ellenkezőjét ecseteli...na ezek a leggázabbak...és még hozzá esetleg szeretted is őt szakítás után stb stb...aztán egyszer csak kiderül egy ilyen....na az mi lenne?

2019. aug. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!