Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 éve együtt vagyok a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve együtt vagyok a párommal, mind a ketten sokat dolgozunk. Úgy érzem, hogy van neki rajtam kívül más is. Hogy deríthetem ki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Néztem a telefonját, de nincs benne gyanús név, Facebookon sok ismerőse van, több százból nehéz lenne kitalálni. Egyszer mondta egy barátja, hogy látta egy lánnyal, de nem találtuk meg FB-n és nem is volt olyan nevű személy a telefonjában sem.

Úgy érzem, mostanában sokat titkolózik - van úgy, hogy hazajön a munkából, beszélünk, és nem néz a szemembe.


2017. máj. 27. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Ennyi? H nem néz a szemedbe?

Ismerősöd látta mással? Engem is láthatnak mással az nem azt jelenti hogy megcsalom a párom.

2017. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
ha van egy kis esze, akkor nem női néven menti el a telefonjában. Niki helyett Miki, Kata helyett Karcsi pl.
2017. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat dolgozik, akkor nezz szet a munkahelyen, valoszinuleg ott lesz a sok "tulora forrasa".

Egy ferfi csak ket okbol titkolozik, vagy megcsal, vagy meglepetest keszit neked (pl. lanykeres, szulinapi buli), de amugy meg hallgass a noi megerzesedre, az soha nem csap be.

2017. máj. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy aljas dolog,le is pontozhattok,de lépj be valahogy a facebookjába,amikor nem számít rá. Maradj benne egy kicsit és figyelgesd az üzeneteket.

Az én párom így bukott le. Éreztem,tudtam,hogy megcsal,de tagadott mindent,esküdözött,hogy nem. Gondoltam leellenőrzöm,mert ugye eddig soha nem dugta el előlem a telefonját. De egy ideje lekódolta,új facebook jelszó,egy percre sem hagyta a szobában a telefonját. Aztán feltörtem a fb fiókját és kiderült,hogy végig hazudott. Figyeld a jeleket!

Ha máshogy beszél veled,türelmetlenebb,kevesebb az intimitás,szex,ölelés,puszi.

Ha többször túlórázik,többször megy a haverjaihoz. Kevesebbet beszélget veled,nem foglalkozik már veled annyit. Ilyesmikre figyelj oda.

2017. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!