Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálad mi számít megcsalásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad mi számít megcsalásnak? Mi miatt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 07:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez nézőpont kérdése, a legutolsó exemnél bármilyen intim kapcsolat (a baráti puszi kivételével) annak számított, de flörtölgetés, szemezgetés nem okozott problémát (és én is ennek a híve vagyok). De volt olyan lány akinél már a flörtölés vagy az ha megnéztem magamnak egy lányt már az okozott kellemetlenséget. (persze nem előtte sasoltam más lányokat, bunkó nem vagyok :D)

Volt exemnél mindketten szerettünk ismerkedni, ám az ismerkedés néha bele-belement flörtölgetésbe, de soha egyikünknek nem fordult meg a fejében, míg együtt voltunk, hogy ennél többet akarjunk másoktól

2019. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a csóktól felfele számít valami konkrétan megcsalásnak, de ettől függetlenül van, ami nem megcsakás kategória nálam, de már szakítóok (pl. társkeresőre regisztrálás, szexchat, ízléstelen nyilvános flört). És az érzelmi megcsalást" én nem, tartom megcsalásnak, mert az én agyamban a megcsalás konkrét döntéssel társul, az érzéseinket meg nem tudjuk irányítani (tudom, van, aki erre azzal jön, hogy jaj, hát az is döntés volt, hogy közel engedte magához a másikat, amivel én nem értek evgyet, legalábbis nem minden esetben).
2019. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért megcsalás nálad a csók?
2019. aug. 11. 14:35
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert az már olyan fizikai interakció a másikkal, ami a vonzalomról szól.
2019. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nálad a vonzalom már megcsalás. Miért?
2019. aug. 11. 14:42
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen a csók is megcsalás! Azonnal szakítanék, ha megtudnám, hogy a párom más nőkkel smarolgat. Ez pont egy olyan dolog, ami ha párkapcsolatban van az ember, egyértelműen a kapcsolaton belülre tartozik és magától értetődő kéne legyen, hogyha van barátnőm/barátom, akkor vele csókolózok és nem mással!! Nem is értem ezen mit nem lehet érteni...
2019. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de továbbra sem értem a miért. Ez így elég megfoghatatlan válasz számomra.
2019. aug. 11. 15:06
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
A vonzalom nem megcsalás. Ha tesz is érte, nem tudja magát türtőztetni, az megcsalás.
2019. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Most ez komolyan?? Nem érted miért megcsalás, ha másokkal csókolózol,közben kapcsolatod van?! Nem érted, hogy a csók egy intim, bensőséges dolog, amit NORMÁLIS kapcsolatban élő ember csak a párjával csinál? Aki egy kicsit is szereti és tiszteli (!!) a párját, annak eszébe sem jut más szájába belemászni.

Ha te ezt tök komolyan nem érted, akkor neked még baromira nem való kapcsolat. Értelmes embereknek ezt nem kell magyarázni, maguktól is tudják!

2019. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező biztos autista...
2019. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!