Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a fajta flört már megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta flört már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk eggyütt a párommal.Van egy pasi egy oviba járnak a gyerekeink,tetszik nekem nagyon és egyértelműen a tudtomra adta hogy én is neki.mindig bókol,ha valahol összefutunk rögtön oda jön hozzám beszélget velem,direkt hozzám ér.Egy időbe nem foglalkoztam vele,de mostanába észre vettem hogy viszonzom a flörtöt és örülök ha találkozunk.Egyébként ő is kapcsolatban van sőt várandós a felesége.Nemrég azt is mondta hogy találkozhatnánk valamikor,majd ha lesz alkalom megbeszéljük.Én nem mondtam igent de nemet sem.Szarul érzem magam,de mégis olyan kellemes a társasága.
2019. máj. 25. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem az, de azzá fog válni. Legyen eszed!
2019. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy flörtöl veled, amelyet viszonzol is. Szerintem gondolj erre úgy, hogy zavarna ha pasid ezt csinálná más nővel? Ha válasz igen, akkor magad is tudod, hogy ez megcsalás. Megcsalás attól függ, mit beszêlttek meg pároddal, mi az ami zavarna téged vagy öt? Ha nyitott kapcsolatban vagytok akkor szex is beleférhet.
2019. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha megtudnám, azonnal dobnálak. Így vállaljon az ember gyereket...
2019. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg csak tartálynak kellenél neki a neje terhessége idejére,de ki tudja.
2019. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alakul
2019. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Várandós a felesége és hiányzik neki a szex. Neki nem lenne baj belőle mert az asszony otthon lenne, rajtad meg látja hogy akár vevő is lennél rá.

Azt írtad nem mondtál igent, de nemet sem. Igaz ez arra vonatkozik hogy elmentek valahová, mondjuk sétálni vagy, inni valamit. Ez már eleve nem helyénvaló, mert könnyen összemelegedhettek, hisz látjátok egymáson hogy működik a kémia. Akkor még csak sétáltok, iszogattok. Aztán egyre többet beszélgettek mindenféléről. A beszélgetések kezdenek egyre intimebbek lenni, netán panaszkodtok is a kapcsolatotok miatt. Véletlenül összefuttok valahol, jól érzitek magatokat egymás társaságában forrni kezd a levegő, majd egy elhagyatott helyen egy kocsiban vagy máshol egymásnak estek.

Ugye jól hangzik? Ez a megcsalás sarkított folyamata, ettől eltérő is lehet. Nem kell hogy így végződjön, inkább ne kettesben menjetek, legyen a párotok is ott.

Mondd neki hogy nem akarsz elmenni vele sehova sem.

Ha mégis vállalod a kockázatot és elmész és tudod is hogy mit csinálsz, légy a párodhoz őszinte és kérdezd meg őt is hogy mi a véleménye, mit tenne ebben a helyzetben. Bármit mond, vedd figyelembe. Ahogy azt is hogy egy férfi nem bókol, udvarol, és flörtöl egy nővel csak úgy. Hidd el. Kíváncsi a pasi hogy mi van a bugyidban. Ne menj vele.

2019. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főképp az utolsónak nagyon jól felvezette és biztos vagyok benne hogy igazgatok van.Egyébként nem azóta flörtölget hogy terhes a nője,mivel még kb 3-4 hónapos,ő meg már vagy 2 éve csinálja ezt.
2019. máj. 26. 06:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet hogy ez döntés és gerinc kérdése, szerintem. nekem is van óvodás és kisiskolás korú gyermekem és járok is értük. látom én is az anyukákat, sokat meg is dugnék bármikor mert csinosak és szépek is vannak köztük. azt is látom hogy én is bejövök némelyiknek. De én férfiként nem fogok flörtölni, nem fogom kockáztatni egy nuniért a gyerekeim életét hogy esetleg szétmenjünk az anyjával. én eldöntöttem hogy nem lépek félre akármennyire vonzó anyukákat látok is, mert én a feleségemet választottam annak idején. és kitartok, bár néha nehéz, mert manapság az anyukák simán flörtölnek, kezdeményeznek, megteszik az első lépést.
2019. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nős, a második gyereküket várják. Menekülj, míg nem késő, mert csak csalódás érhet. A kapcsolatod is rámehet, ennyit biztos nem ér. Ha másképp nem megy, válts óvodát, hogy ne kelljen találkoznod vele.
2019. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Találkozgattok heti pár órára, mindketten csak a jobbik éneteket mutatjátok: nem látjátok a másikat nyűgösen, betegen, roszkedvűen, reggel büdös szájjal az ágyból kikászálódva, csipásan. Elkezditek ezt a vetített "jaj, de tökéletes" képet összehasnolítgatni a mostani párotokéval, akinek a negatív oldalát is ismeritek. Persze úgy gondoljátok, hogy az új jelölt mennyivel jobb pasas/csaj.

Feltámad a vágy, esetleg egy kicsit vacilláltok, de áll a fütyi, nedvesedik a punci, jól esik a hirtelen felétek irányuló figyelem. "Na, még mindig kívánatos vagyok, ez a pasas/csaj is rám van állva." - gondoljátok. Megtörténik a félredugás, rájöttök, hogy a másik is csak ember, nem is olyan kemény a farka/nem sz...pik olyan szenvedélyesen, rajta is ugyanúgy van pár kiló plusz, ráadásul fogköve is van. A vetített, tökéletes kép leomlik, rájöttök, hogy mégsem akkora buli az egész. Esetleg még nem is sz.r a szex, de eszetekbe jut, hogy válni mégsem kéne, az egzisztenciát, amit az elmúlt években, a jelenlegi társatokkal kialakítottatok, kár lenne dobni. Persze ezt úgy kommunikáljátok le, hogy a "család" amit nem hagyhattok ott. Jönnek a megjátszott műfelháborodással előadott "Nem állhatsz közém és a gyerMekeim közé!" vagy "Nem hagyhatom ott X-et, mert összeroppanna!" típusú mondatok. Viszony vége, rossz lelkiismerettel visszatértek a házasságba, de a társatok érzi, hogy valami gebasz van, és ebbe egy idő után tönkremegy a kapcsolat.


Ezt szeretnéd?

2019. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!