Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem érzek nagy bűntudato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek nagy bűntudatot azért, mert szeretőm van? Miért csinálják ezt az emberek? Miért csalunk?

Figyelt kérdés

Szégyellem magam és az is, akivel teszem, neki nagyobb a bűntudat a a családja miatt. Nekem is családom van.

Én arra készülök, hogy elhagyom a párom. A szeretőm nem hiszem. Nem miatta hagyom el a párom, hanem azért mert fiatalok vagyunk. Találna jobbat, én meg úgy érzem egyedül kellene legyek egy kis ideig. Sosem csináltam iylet. Soha nem voltam szeretői státuszban, sőt, sosem csaltam meg senkit, semmilyen módon.

Igazából érzelem Annyira nincs a szeretővel, szóltunk beszélgetni de inkább szex és megyünk is utunkra, szeretnénk utána beszélgetni de félünk a lebukástól.



Az én okom a megcsalas rá, az h nem kaptam már évek óta szeretet itthon, csak lebszást mindenért. Kevés volt a sex, de a fiunk nagyon pici volt. Miatta maradtam,de már nem húzom sokáig.

A pasinál a korkulonbseg a gond, a Párja 45 éves a pasi 32, de náluk csak 2 éves a kislány. Gondolom ezért sem lép, és az ő kapcsolatuk egy fokkal jobb is.. Ott a pasi ilyen, minden kapcsolatban félre lépett.



Tudom, h kapok majd Ronda válaszokat. De talán egy egy segítő vagyis inkább értelmes választ is. Én is gondolod csúnya dolgokat, mégis megtudom írni értelmes emberi módon. Aki oltogatni jön, az egy fokkal sem jobb tőlem, inkább butább..


2019. aug. 11. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy hosszútávú kapcsolat lesz. Akár 2 hétig is el fog tartani...
2019. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem leszek kapcsolatban a szeretőmmel komolyabb szinten. Nem miatta szakitok.

(3 éve járunk össze havi 2-4alkalommal)

2019. aug. 11. 09:03
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Kéne bűntudatod érezned???? Soha, egyik szeretőnél sem éreztem bűntudatot. Ahogy elnézem, ismerősök, kollégák sem éreznek.
2019. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi a kérdés?

Te a kapcsolatod lezártad magadban, csak a pénz miatt, kényszerből laksz együtt, de ez már csak a látszat.

Egyikhez se fűznek érzelmek.

Amúgy se érdekel senki, csak saját magad.

Most már nagyobb a gyerek: ez mindig azt jelenti, hogy már nem csak a gyes-t kapod, nem tartanak vissza az anyagiak.

Ennyi.

Azzal egyetértek, hogy egy ideig legyél egyedül, mielőtt hobbi szintű dugással több családot szétversz.

2019. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert ilyen a jellemed.Gyenge, határozatlan, önbecsülés nélküli nő vagy, aki a gyerekével takarózik.Nem vagy egyedül ezzel, sokan "büszkélkedhetnek" ilyen jellemvonásokkal minkét nemből.
2019. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem verek szét egy családot sem, a saját kapcsolatoknak amúgy is vége lett volna, enélkül is.

A pasi meg maga dönti el, hogy mit kockáztat! Ha nem velem, akkor mással teszi, tehát az az ő felelőssége, az én családom meg az enyém. Röviden ennyi!


A pénz nem igazán döntő erejű, mivel vállalkozásom van és független vagyok. A páromnak meg van saját munkája, ő volt gyesen. Együtt voltunk úgymond itthon. Mert a vállalkozás szinte megy magától.

Nulla közé van a pénznek ehhez, a gyerek miatt maradtam és szerintem párom is a gyerek miatt van már csak egy ideje velünk.

2019. aug. 11. 11:57
 7/17 A kérdező kommentje:
5# nem takarózás a gyerek, hanem számít nekem, hogy látja az apját vagy sem, ezután is fogja, ha rajtam áll. De ne úgy kezdődjön már az élete, h nincs apja egyáltalán..
2019. aug. 11. 11:59
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
De kérdező, takarózás. A gyerek akkor is látni fogja az apját, ha ti szétmentek,és az apja látni akarja. Ez a miatta maradtál eddig, csak kifogás, ha beismered, ha nem.Ez csak arról szól, hogy te gyáva voltál kilépni egy sza.r kapcsolatból, inkább csaltál, és ráfogtad a gyerekedre, hogy miatta. Tudom nehéz beismerni, mert te nem ilyen vagy szerinted, stb.., blabla. De ilyen vagy, csak az önismereted még egyelőre nulla.
2019. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
87%

Annyira imádom, amikor az ilyen gerinctelen, undorító emberek meg akarják magyarázni a megmagyarázhatatlant....🤦🏽‍♀️

Az ég világon semmilyen elfogadható ok/érv nem létezik a megcsalásra! Nem kaptál szeretetet, kevés volt a szex?? Akkor mi a búbánatért nem próbáltátok megoldani, ha meg nem sikerült, miért nem mentetek külön?! Ja tudom, mert egyszerűbb volt beterpeszteni valami csávónak, ahhoz úgy se kell gerinc. A gyerek csak kifogás. És az egyik legszánalmasabb ráadásul. Attól, hogy az embernek gyereke van még nem kell szenvednie egy szar kapcsolatban, te szimplán csak ilyen erkölcstelen, gyenge jellemű "nő" vagy, akinek egyszerűbb felreb*aszni.

De legalább vallanád be, ahelyett hogy a fiadra fogod! De gondolom a pároddal a gyerek előtt minden álomszerű volt, tökéletesen rendben működött minden, aztán a gyerek után lett minden hirtelen fos, előtte semmilyen előjele nem volt semminek.... Te szültel egy olyan embernek gyereket, aki mindig csak leb*asz és nem törődik veled!

Szerintem is legyél inkább egyedül, nem kell több családot szétcs*eszned, legyen elég a tiéd és a drágalátos szeretődé!

2019. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Persze, mert pár vad idegen ember ismer engem, pár infó alapján. Tanácsot adhattok, szidhattok, de nem tudjátok milyen vagyok ezen kívül.

Ennyi erővel a nők és férfiak 80% szr, gyáva alak,es nem nem félek szakítani, csak akkor még szerettem. Most történt valami, ami miatt biztos vagyok benne, hogy nem és, ami még fontosabb ő sem engem.

2019. aug. 11. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!