Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan érzek bűntudatot...

Jogosan érzek bűntudatot szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
végre vége lett a vizsgaidőszaknak és az egy hónapos gyakorlatnak, elkezdtem pihenni. Ami abból áll hogy fesztiválozás, kirándulás, barátaimmal Balatonozás, bulikba járás stb. alig vagyok otthon.. emiatt nagyon rosszul érzem magam, hogy nem segítek semmit otthon. De közben meg nagyon vártam hogy végre kikapcsolódjak.. csak rossz látni hogy a szüleim dolgoznak, én meg semmit nem csinálok, nagyon bűntudatom van... persze szoktam besegíteni pl bevásárlás vagy a kutyák etetése, mosogatás ilyenek de ezt kb semminek érzem ahhoz képest amennyit ők melóznak minden nap
2018. aug. 7. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Segits be a háztartásba.

gondolom az megy ,nemde? Moss fel,porszivozz,mosogass, stb.

2018. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ne érezz bűntudatot. A szüleid azért sem kérnek meg, mert örülnek, hogy végre pihensz.
2018. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Troll kérdés. Majd sajnállak, ha ráérek.
2018. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Letörne a kezd, ha egyik délután mondjuk kitakarítanád a lakást?
2018. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Azt írod, hogy bevásárolsz, elmosogatsz, meg ilyenek. Ha ez valóban így van, akkor nincs igazán okod bűntudatra.
2018. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!