Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom a Szigeten!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom a Szigeten! Kidobtam és azóta hisztizik nekem, hogy fogadjam vissza?

Figyelt kérdés

Élete első fesztiválozása volt, 2 évig voltunk együtt. 3 hónapja költöztünk közös albérletbe, aztán most elment szigetre a barátaival, akinek van háza ott.


Fesztivál előtt fogadkozott, hogy nem fog csinálni semmit, soha nem csalna meg, és nem tud annyit inni. Nagyon vigyázni fog magára, nem mennek át másokhoz stb.


Aztán mikor hazajött egy kicsit fura volt, de a fáradtságnak tudtam be. Arra, hogy megcsalt nem gondoltam, mert mindig mindent megbeszéltünk anno, és nem mondott semmit.


Aztán 2 nappal azután, hogy hazajött egy barátnője írt nekem, hogy ők nagyon sajnálják, hogy nem tudtak rá vigyázni. Én persze nem is értettem, hogy miről van szó, aztán kiderült, hogy az első este átmentek a koncertek után egy "ismerős srácok" lakásába, akik véletlenül pont közelebb laktak a szigethez...


Náluk még ittak, és rá volt állva egy srác, aki később meg is fektette az egyik szobában...


Nem tagadta egy percig sem, én egyből felhívtam a főbérlőt, hogy költözünk kifelé, és a kisasszonyt kérdezze meg, hogy miért.


Ő pedig azóta könyörög, hogy fogadjam vissza, mert neki nem nagyon van hova menni, eddig a nagyszüleinél lakott, mert másik városban vagyunk egyetemen. Oda nem akar visszamenni, mert összeveszett velük, otthonról nem tudna bejárni az egyetemre, albérletet pedig egyedül nem tudna fizetni.


Én pedig szinte egyik pillanatról a másikra rá sem tudok nézni. Nem vagyok szomorú csak csalódott. Szépen kiköltöztettem aztán elvágtam minden kapcsolatot vele.


Azóta üzenget az ismerőseinken keresztül, meg más telefonokról hívogat, hogy szeret.


Hogy állítsam le végleg?


22F 22L


2019. aug. 20. 16:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le mindenhonnan, a kedves rokonokat és ismerősöket pedig kérd meg, hogy bele se kezdjenek a csajjal kapcsolatos mondandójukba, mivel szakítottatok.

Azért, aki első adandó alkalommal félrekamatyol, egyáltalán nem kár.

2019. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Miért akarod ezt leállítani? Jó ez így ahogy van, hagy szenvedjen kicsit.

Idővel úgy is megunja.

2019. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

A sziget közelében mi van ? Esetleg átjelentkezhetne oda és bejárhatna a sráctól. A szállásért meg néha leszippantja meg miegymás.

33/f

2019. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

Azért ez több sebből vérzik...

Nem értem,hogy miért a barátnője mondta ezt el Neked,főleg ilyen hülye szöveggel,hgoy nem tudtak Rá vigyázni. Nekem ez kissé olyan mintha nem is bánnák,hogy így alakult ez az egész.


A barátnőd most szeret, vagy csak nincs hová mennie lakni?


Te pedig miért mondtad el a főbérlőnek,hogy kérdezze meg a barátnődet (az azonnali költözésre ez nem elég indok ha a szerződés másképp" szól), Neki ehhez semmi köze.


A lényeg itt azon van,hogy amennyiben nem tudsz ezen túllépni, nem tudod Neki idővel sem megbocsájtani, nincs értelme tovább folytatni.

Ha előtte jól megvoltatok lehet,hogy érdemes lenne ezt alaposabban átbeszélni. Esetleg az alkohol hatása miatt történhetett ez csak meg. Ami nem mentség, de vélhetőleg nem követ el többet ilyet. ha az ital okozta Nála azt,hogy elvesztette a fejét.

2019. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy , a pia nem kifogás , nem 3lte ki magqt perverz vagy stb . Lényegtelen , a kapcsolat ami fer meg tudatos nem 1 főről szól hogy ő érte van minden es neki mindent el kell nézni. Ha most kiteszed csesztetni fog az ügy bánod de lehet mégis összejöttök amit megint megbánsz . Bárhogy döntesz a következő kapcsolatban már erősebb leszel , ha itt engedsz ott nem fogsz ha itt kemény leszel ott lazítasz .....
2019. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Zaklat, hívogat az akaratod ellenére? Zaklatás hívás lista mentése-> rendőrség-> feljelentés.
2019. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Ne fogadd vissza, mert így elég hamar kiderült, hogy egy ribizli. Csak dugásra alkalmas, komoly kapcsolatra nem.

Majd a szigetes sráchoz elmegy lakni, vagy egy másik sráchoz, aki időközben dugja épp.

2019. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Fenyegetőzz rendőrséggel, mert ez zaklatás.
2019. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen barátok mellett minek ellenség?
2019. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A tettetol fuggetlenul szep kis baratnoi vannak...
2019. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!