Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Szerelmed megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerelmed megcsalt, elhagyott, most aggresszív vele az illető. Aki összetörte a szíved, bajban van, rettegve hív fel, megadja a címet ahol van. Segítesz neki? Vagy "megérdemli"?

Figyelt kérdés
Tegyül fel, a rendőrség nem létezik, különben odatelefonálna.
2019. aug. 20. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mivel emberileg normális vagyok, ezért segítenék neki.
2019. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg olyan bajban lenne, hogy a fizikai épsége kerül veszélybe segítenék neki.
2019. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Az attól függ, miért hagyott el. Ebből következik az, hogy segítenék-e neki, vagy sem.
2019. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Mennék, leverném a palit segédeszközzel vagy anélkül, a csajjal közölném, hogy tartozik, azt pedig úgy rója le, hogy kitörli a számom és teljesen elfelejt.

33/f

2019. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
27%

Megadom neki a NANE számát.

Különösebben nem érdekelnek az exeim. Felnőtt ember mindegyik, ő dóguk, mit csinálnak. Amit meg én csinálok, az az én dógom.

Nem arról van szó, ki mit "érdemel", hanem arról, hogy ha lezárok valamit, akkor az részemről le van zárva.

2019. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Más megoldást találnék.
2019. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Kezdjük ott, hogy fel se venném. Nem segítenék, nem az én dolgom.
2019. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Engem már nem tudna elérni,max. e-mailen és tök feleslegesen
2019. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez rendőrségi ugy. De ha nem az akkor tennek ra. Volt már ilyen. Menjen a többi barátaihoz.
2019. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bűncselekmény megelőzése. A rendőrséget hívnám, hogy mivel hívott fel. Lediktálnám nekik a számot, aztán nyugodtan visszatérnék a saját dolgomhoz.
2019. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!