Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nőket mi védi ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket mi védi ilyen helyzetben, ők hogyan szerezhetnek bizonyosságot, hogy csúnyán át lettek ba$zva?

Figyelt kérdés

Nem tudom már, hányadik DNS-es kérdést látom a napokban. Tudjuk, mire van, stb.


Attól, hogy egy nővel nem fordulhat elő, hogy más gyerekét nevelje a tudta nélkül, attól függetlenül még roppant megalázó, ha megcsalják, netán összejön egy házasságon kívüli gyerek a férfinak titokban.


Megcsalás ez is, az is, akkor ott abban a pillanatban ugyanaz történt.


Mégegyszer mondom, értem, hogy mi a lényege a DNS-tesztnek, meg a háborgásnak, de a nőnek mi a mentőöve, amivel le lehet tesztelni, apu merre kefélt, esetleg merre szórta el a magvait az ő házasságuk alatt?



2019. aug. 22. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A DNS teszt hagyján, inkább nemi betegség szuresekre kéne járni legalább pár évente. Igen, még a házasoknak, és komoly kapcsolatban elő nőknek is.
2019. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akit így át lehet bszni annak a kapcsolata már eleve egy hulladék volt. A megcsalás nem úgy működik, hogy boldogok vagyunk, szeretjük egymást, megkapunk egymástól mindent de mégis félrekefélünk. Akinek jó a kapcsolata és szereti vagy legalább tiszteli a párját az nem fog félrekúrni.

Hogyha meg nem jó a kapcsolat és nem szeret valaki az annyira egyértelmű. Már itt be kéne kapcsolni a vészcsengőnek nem pedig akkor amikor kiderül, hogy apuka félrement. Az emberek annyira jól elvannak a langyos szar, értelmetlen kapcsolataikban, azt hiszik, hogy megvan a gyerek és akkor ez biztosíték, nem is foglalkoznak egymással meg a kapcsolattal. Akinek ilyen mentalitása van és ennyire direkt figyelmen kívül hagyja az egyértelmű jeleket az nem értem miért vergődik ha megcsalja a párja. Az ilyen nem egyik napról a másikra alakul ki, több hónapos szar kapcsolat van mögötte ami MINDKÉT ember felelőssége.

2019. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valahol DNS miatt lebukik a párod, akkor tudni fogod. Gyerektartás... Csak nem bírja kimagyarázni...
2019. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Keveset vagytok külön, amennyit meg igen, arról elszámol/elszámoltatható, nincs ilyen takarodj a magánszférámból meg hasonló hülyeségek. Akinél ez nincs, annak lehet vaj a füle mögött szerintem nemtől függetlenül.

33/f

2019. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2es és #4es, teljesen egyet értek veletek, de most ez azért nem lényeges, mert a DNS miatti vergődéssel próbáltam párhuzamba hozni a dolgot, mivel nagyon rá van most ugorva a témára, miszerint védeni kellene a férfiakat, alapnak kéne lenni a DNS-nek (ami valahol megintcsak megalázó, de fordítva meg újra semmi, ami apuka félrejárására irányul.)


#3 Ezt felvetették már korábbi kérdésnél.

Most ha bebizonyosodik, mert létrejön a vizsgálat, akkor oké.

De a privát vélemény itt a gyk-en kb 90%-nak az lenne, ott sem apuka a hibás, hanem a nő, aki képes volt megtartani.

Vagy jönnének a jogi abortuszért tüntetők, hogy apuka mossa kezeit, neki semmi köze, ő nem akarta....

2019. aug. 22. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt szoktam kérdezni az ottani kérdéseknél, de mindig le lettem hurrogva a besértődött kisfiúk által. Pedig tök jogos kérdés, hogy az nem ugyanolyan megalázó, hogy a férfi csinál a szeretőnek gyereket és fizethet utána...? De. Ugyanolyan megalázó.


Szerintem akikhez szólna a kérdésed, nem fognak reagálni...

2019. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem fognak, meg lett magyarázva, hogy azért nem fogjuk fel, mert egy nő nem tud racionálisan gondolkodni. Ha ott tettem volna ezt fel, is csak annyi jut el hozzájuk, hogy mi ennyit tudunk "Bezzeg a férfiak".

Nem, ez nem kimondottan erről szól.

Nem vagyunk mi sem hülyék, én értem, hogy egy nő nem tudja tudtán kívűl más gyerekét nevelni, abban a hitben, hogy a sajátja. Ezt felfogtam, szerintem más is. De attól még a kiindulópont ugyanaz a megcsalás, ugyanaz történik, csak mivel a nő esik teherbe, ő viszi haza az esetleges termést. De úgy gondolom, ha nincs belőle gyerek, is megalázó és undorító egy megcsalás. Ugyanis egyik sem azért történik, hogy gyerek legyen, az csak a nem számolt következmény. És a félrekúrás tényén nem változtat.

2019. aug. 23. 07:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen (korábbi) kérdés feltevője vagyok.


Mivel ilyenkor a családon kívül születik meg egy ilyen gyerek, így nem sok esély van. Csak akkor, ha a másik család is csinál tesztet és lehetőleg ugyanannál a cégnél.


Ha tegyük fel így van, a nőnek akkor is látnia kell a férje adatlapját az eredménnyel. Úgy lehet rá esély, hogy észreveszi a kínos közeli gyermek rokont.


Én etnikai becslés okán csináltam ilyen DNS tesztet, de tudok segíteni ha van még kérdés.

2019. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!