Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Úgy hiszem anyós rontást tett...

Úgy hiszem anyós rontást tett rám. Hogyan szerezhetnék erről bizonyosságot? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A ridikül egyik zsebében egy pzs-be hajtogatva kávézaccot és macskaszőrt találtam, ráadásul a pénztárcámban a cipzár belső varrásába egy piros fejű gombostűt tűzött. Ez csak az anyósom lehetett, mivel csak nála teszem le felügyelet nélkül a dolgaimat. Mostanában egyébként is szokatlanul bájos velem és az utóbbi napokban rengeteg apró bosszúság ér.
2017. júl. 27. 13:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezz rá.
2017. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
100, hogy nem ezért vannak a bosszúságaid, viszont elég nagy disznóság tőle ez, ha próbálkozik ilyenekkel...
2017. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 acelsziv ***** válasza:
100%
Szerintem égesd el. Neked meg esetleg egy kis agyimplantot javasolnék.
2017. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel olyan, hogy rontás/átok nem létezik, ezért maximum megpróbálhatta.
2017. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
6%

Ha valóban hiszel ezekben a dolgokban, akkor keress fel egy megbízható jósnőt.

Viszont nem tartom valószínűnek, hogy ezek okozzák a problémádat! Eddig nem volt kedves veled? Nem lehet hogy a párod elbeszélgetett vele, hogy viselkedjen? Nálunk is akkor jöttek helyre a dolgok!

2017. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Én halálra szopatnám az anyóst, egy szépen felépített történet végén beadnám neki hogy valami halálos betegségem van, persze közben több komoly baleset is történik a családban, olyanokkal akik túl távoliak ahhoz hogy ellenőrizhesse.
2017. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Különös módon a nappaliban lévő hűtőszekrényben, a konyhában és a szobában az egyik éjjeli lámpában egyetlen napon égtek ki az izzók. Ez mindegyik teljesen különböző izzó. nagyon furcsa, nem is emlékszem hogy egyáltalán mikor égett ki csak egyetlen is nem hogy egyetlen napon belül 3-rom is. Meg érdekes módon a fürdőszobában a törölköző a földön volt és a konyhában a kéztörlő is földön volt mikor reggel felkeltünk. Különös, legalábbis nagyon furcsa és olyan borzongató érzésem van 1-2 napja, mióta megtaláltam a zsepit a ridikülben. nekem ilyet mondtak volna azelőtt, én kiröhögöm, most meg futkos a hideg rajtam. Nem tudom mihez kezdjek. Párom szerint ezek merő véletlenek.
2017. júl. 27. 15:23
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A törölközős résznél megborzongtam. Egyértelmű, hogy különösen rosszindulatú rontás + poltergeist jelenség lesz a háttérben. Marad az öngyilkosság.
2017. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú micsoda történések :D :D

Tényleg marad a kötél, ha valaki olyan ostoba, hogy ezt valami paranormális jelenségnek vegye.

2017. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal hívd fel az EZO TV-t, ott segítenek
2017. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!