Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ténykeg megérdemli a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténykeg megérdemli a megcsalást az a feleség aki rosszul főz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
#9. De korlátolt vagy... egy ember és az érzései, vonzódása csak szexualitásból áll? :) Ennél azért összetettebb. A megcsalás sem pusztán testi vonzódás, kell ott még más, több szempont is, ami egybevágjon. Főleg a megcsalásnál, hiszen hiánypótlásról szól, és az lehet bármi...
2019. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik.

Ha rossza az ágyban... de ez fordítva is, bár inkább akkor se csalni, hanem szépen különválni.


Nálunk viszont én főzöm, asszonycsemete pár dolgot megtanult tőlem, de jobb ha én csinálom, akkor biztos olyan lesz amilyent szeretnék. :-D

2019. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ócska kifogás.
2019. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

???? Asszony mi a vacsora ?

Semmi ? Akkor megyek dugni ...


Vagy mi ???

2019. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

#13. Azért az "előző életemben ő volta feleségem, tehát igazából ő volt előbb, nem megcsalás" szerintem még sokáig ócskább lesz :D

Nem kérdező, nem érdemli meg.

33/f

2019. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

#11 nem vagyok korlátolt, egész egyszerűen hiteltelennek érzem, hogy valaki arra hivatkozva csal meg valakit szexuálisan, mert nem ízlik a főztje.

Ez akkora ordas nagy kamu, mint ide Hawwaii.

2019. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Miért vett el olyan nőt, aki nem tudott jól főzni, ha neki ez ennyire fontos?
2019. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

Az sem oké ha valaki ilyen idióta kifogással hárítja a megcsalást na de az mennyire okos nő aki ezen még el is gondolkodik, hogy hátha tényleg igaza van az idiótának?

Szerintem összeilletek..

2019. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,igazat ir,egyetertek!

Van egy mondás

Jo kifogás,sose rossz!!



Enyi erovel igen sok nöt" jogosan?" csalná meg a párja!!!

Hulyeség,de te is tudod...

2019. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!