Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalást elmondanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalást elmondanátok?

Figyelt kérdés

A nagyobbik bátyámnak (32) másfél éve viszonya van egy lánnyal (24). Én kb. 3 hónapja tudok erről, elmondta nekem, de csak nekem és nyomatékosan megkért, hogy ne szóljak róla senkinek. Ez elég nehéz, mert a férjem előtt is tartom a számat és a másik 2 testvérünk előtt is, holott velük nagyon szoros, bizalmas viszonyban vagyunk, DE eddig eszembe sem jutott kifecsegni, vagy bármilyen módon beleavatkozni.

Azonban szombaton volt egy nagycsaládi ünnep, több szülinap összevonva, erre már pénteken sütögettünk, mi nők anyuéknál, együtt. A bátyám felesége pedig elmesélt egy történetet egy barátnőjéről, akit megcsalt a férje és ott egy unokahúg, vagy unokanővér tudta a dolgot és nem szólt és nagyon felháborodva mesélte, hogy nincs már női szolidaritás és hogy lehet ilyet tenni, mi nem akarnánk e tudni, ha ilyen történne?

Azóta én borzasztóan rágódom, nem szabad beleavatkozni mások dolgába tudom, meg a testvéremmel szemben is lojálisnak kell maradni, de most nem tudom mi a helyes.



2012. okt. 22. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én úgy tennék, mint aki nem tud róla. Tudod, mint a hírhozót büntetik elsőnek. Ha a bátyád ennyire gerinctelen, akkor oldja meg ő, neki mondanám maxmim az ott történteteket és hogy ha ennyire félre húz a farka, akkor szakítson a feleségével.
2012. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne! a tesód bízta ezt rád. örülj neki, hogy ilyen jó a viszonyotok, hogy ezt megtette. ez nem kis dolog ám!


ráadásul ha komoly és jól működő egy kapcsolat, akkor jobb nem tudni ha az embert megcsalják. mert nyilván feltételezve, hogy tényleg jó kapcsolat, úgyis megbocsájtana a párja, de már nem lenne utána ugyanolyan. szóval szépen belerondítottál volna valamibe ami addig jó volt.


szerintem egy esetben kellene szólnod, de akkor is csak a bátyának. ha azt látod, hogy nem jó a jelen kapcsolata és úgy tűnik előbb-utóbb úgyis széthullik csak ők ezt még belülről nem látják. akkor ezt elmondhatod neki, hogy te kívülről ezt látod. de ha jó a kapcsolat, akkor szerintem nincs tenni valód. ápold a kapcsolatot a bátyáddal, hagy hogy beszélgessen veled ezekről amit másnak nem tud elmondani.

2012. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hú nem irigyellek, iszonyú teher lehet ez neked. A bátyád meg egy idióta, ezt minek mondta el neked, tartotta volna meg magának. Én hiszek az igazságban, mond a bátyádnak hogy tisztázza a feleségével ezt, mert egyszer elszólód magad. Sajnálom a feleségét.
2012. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok...éni is tudok egy megcsalásról,de nem tdom mit mondjak és kinek,hogy elhiddjék amit mondok
2012. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy srácot, akit megcsalt a barátnője, és ezt elmondta az egyik barátnőjének, az meg vissza a srácnak, mert nem bírta elviselni azt, hogy a csajszi boldognak tetteti magát abban a kapcsolatban, ami hazugságon alapszik. Válaszom. Tiltsd le a számod, torzítsd el a hangod, a telóba, mondd, hogy egy jóakaró vagy, és mond el a bátyód barátnőjének. Igazából a te lelkiismereted bántja, és a tesódnak nem volt joga ezt elmondani neked, és itt nem a Te fontosságodról, és a jó viszonyotokról beszélek, mert az szép és jó, ha szeret a tesód, de ezt nem lett volna joga elmondani neked, és ilyen helyzetbe hoznia téged.
2012. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 és az nem zavarna, hogy ezzel tönkre teszed a tesód és a párja kapcsolatát?


szerintem nem biztos, hogy hazudott srác barátnője a sztoridban. az ember lehet boldog egy kapcsolatban és mégis félre mehet közben. és szerintem, ha mindketten boldogok abban a kapcsolatban, akkor nagyon durva dolog azt tönkretenni.

2012. okt. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. és az téged nem zavar, hogy amelyik kapcsolatban az egyik fél félrekefél, ott már rég nincs meg a harmónia?
2012. okt. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 szerintem ezt így általánosságában nem lehet kijelenteni. sokszor nincs meg, de olyan is van, amikor megvan és mégis elcsábul ideiglenesen valaki...
2012. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ott már nem lehet boldog kapcsolatról beszélni, ahol az egyik fél már másfél éve viszonyt folytat valaki mással.
2012. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!