Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek rossz feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz feleség vagyok, ha csak félállásban dolgozom és hagyom h a párom csinálja kb az összes házimunkát?

Figyelt kérdés
Már többször mondtam neki, hogy ne csinálja, megcsinálom én, de ő szívesen csinálja mert megnyugtatja. Plusz rendmániás kicsit. Sajnos mire én ráveszem magam, ő már megcsinált mindent. Az utóbbi időben a hobbija a főzés lett, úgyhogy már főzni is szokott. Persze van hogy kedveskedek neki és finom étellel várom haza. Sajnos eléggé meg lehet szokni ezt a dolgot, hogy leülök a gép elé, ő meg elkezd takarítani. Régebben ilyenkor ugrottam h segítek neki, de mostmár nem. Eléggé bűntudatom van emiatt ráadásul a szüleim anyósom is rossz szemmel nézik, rendszeresen megjegyzéseket tesznek, és szerintük a férjem meg fogja unni h ilyen lusta vagyok..
2019. máj. 1. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Valamit kezdhetnél magaddal, biztos találnál mit csinálni.
2019. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Van olyan, akit a házimunka kikapcsol. Én is ilyen vagyok, igaz nő is vagyok. Ha rendmanias is, akkor meg tök mindegy, hogy megcsinalod vagy sem, úgyis kitalál valamit.
2019. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Én szégyellném, hogy mihaszna nő vagyok. Oké, hogy a férjem szereti ezeket a dolgokat, de akkor is azon igyekeznék, hogy levegyek némi terhet róla.
2019. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha a férjednek ez így jó, akkor kit érdekel más véleménye? Nem kell mondani senkinek semmit így nem fognak csámcsogni.
2019. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk is ez van, csak én teljes állásban dolgozom.

Férjem ha délelőttös, akkor hajnalban indul, de 3 ra otthon van és mire negyed 6 rá haza érek minden szép rendben van. Ha délutános, akkor meg én elindulok 7 körül, ő meg az mondja, unatkozik egyedül, így mire elindul, szintén rendbe tesz mindent.

Elég fura érzés. Persze örülök neki, hogy ilyen jófej, csak félek, hogy megutál egyszer ezek miatt.

2019. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Végülis kivarod hogy ne tudja elviselni azt hogy koszos vagy .

Nem vagy rossz feleség csak lusta és koszos

2019. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Jajj mennyi túlzás van itt:D



Szerintem az a rossz, hogy te idegenektől vársz ítéletet... Mit számít, ki mit gondol?! Nektek így jó? Igen. A párod szeret takarítani, pakolni? Igen. Van otthon kettőtök között emiatt feszültség? Nincsen. Akkor meg?!:D


Nálunk pl. a vőlegényem szokott többet főzni, nagyon nagy gourmet, én kevésbé. Sosem volt ebből bajunk, veszekedésünk. A vicc, hogy vezetni viszont utál, ezért ha messzebb van tárgyalása (vidéken, vagy külföldön), simán megkér, hogy legyek a sofőrje. Mert én imádok vezetni, otthon érzem magam az autókban, számára meg semmi élvezet nincs benne, kb már az indulásnál várja, hogy odaérjen.

2019. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Én nem érezném jól magam ha kevesebbet csinálnék, mondjuk engem is megnyugtat a házimunka és nem is szeretem ha párom csinálja.

Benne van a pakliban hogy előbb utóbb ráun - ahogy a nők is ráunnak ha ferj alig segít be.....nincs különbség.

2019. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Hát itt azért nem csak te vagy a rossz, a férjed is iszonyat nagy balek papucs 😃


De ez megint tipikusan olyan dolog, amiről tökjól le lehetne ülni kettesben, vitázni,érvelni, és végül kompromisszumra jutni. Egyszerűen ez a kettőtök dolga, úgy kell csinálnotok, ahogy nektek jó!

2019. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire nincs otthon dolgod, akkor elkezdhetnèl inkább teljes állásban dolgozni.
2019. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!