Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Páromnak mondtam, hogy be kell menjek a városba venni pár Női dolgot, mire egyből rávágta, hogy majd ő megy helyettem. Ezzel nincs is baj. Mondtam neki, hogy ha úgy is ott jár, hozzon nekem gyrost.

Egy órát volt a városban, majd hazajött gyros nélkűl, mondván, hogy nem volt a gyrososnál gyros...

Amit kellett venni azt is nagyon hamar elintézhette, mert nem azt vette amit kértem.


Van okom gyanakdoni, hogy miért akart ennyire a városba menni egy órára, úgy, hogy nem szokott hibázni a vásárlásban?


2019. aug. 26. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Egy ora semmire sem elég :D
2019. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2019. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Amit kellett venni azt is nagyon hamar elintézhette, mert nem azt vette amit kértem"


Szerintem rossz dolgot venni ugyanannyi időbe telik, mint jót.


Amúgy ennyiből nekem eszembe nem jutna a megcsalás, de ha neked igen, ott vmi gond tuti van, ha mást nem, a fejedben.

2019. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Paranoid féltékenység.
2019. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyi miatt eszedbe jut gyanakodni, akkor egy elmebeteg pi.csa vagy.
2019. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Remélem meg fog csalni ha még nem tette meg, az ilyen paranoid féltékeny nyomorultak mint te pontosan ezt érdemlik.
2019. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Milyen messze van a város? Pár perc, húsz perc? Nem mindegy. Szerintem nem csal meg, az túl hirtelen jött lehetőség, egy szerető sem ül otthon, kezével malmozva, hogy vajon mikor indul a férfi vásárolni :D

Nem csal meg.

2019. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Ja még annyit, hogy én is imádom a gyrost, sokat eszem, viszont előfordult már nem egyszer, hogy az új hús nem ért oda, és bizony nem szolgáltak ki. Illetve olyan is volt, hogy szósz nem volt, de ennek ellenére én kértem úgyis gyrost :)
2019. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomag intim betéttel a kezében beállit a szeretőhöz egy öt perces menetre.

Ez szerinted mennyire életszerű?

A gyrost meg egyszerűen elfelejtette.

2019. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

#9. Neeeeem. A gyrost megette a szeretőjével az 5perces menet után. :)

33/f

2019. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!