Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátom egy bizonyos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom egy bizonyos nő minden képet belájkolja, akkor félő h majd össze is jön vele?

Figyelt kérdés
Egy csajt instán meg facen is lajkolgat. Minden képet a nőnek már kb 2018tól úgy láttam. Azt gondoltam meg úgy is ismerten aki elitéli a megcsalást nem vetemedne addig inkább ki lépne előbb viszont most ez nagyon fura. Nem tudja, hogy én ezt észrevettem szerintem. Miért csinálja? 29 éves. Tényleg minden pasi ilyen...? A nőnek nem a legvisszafogottabbak a képei sem..

2019. szept. 2. 01:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát amúgy ez hülyeség


Csak egy példa, én már vertem ki roma nőre így, de esélytelen, hogy összejönnék vele.


Idősebb nőre is vertem már ki, de biztos nem csinálnék vele semmit élőben, ha van barátnőm.


Ő meg biztos 20-as IQ-jú kopasz állatokra masztizik.


Egy dolog a vizuális inger, egy másik a valóság.


Persze lehet az is tényleg hogy csak ilyen kompromisszum kapcsolat, de nem kell a legrosszabbra gondolni.

2019. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ugy viselkedik mint az elején nem valtoztatott magán semmit nem viselkedik furcsan akkor ne tulajdonits neki nagy jelentőséget. Tarsdazért nyitva a szemedet de ne rendezz jelenetet mert azt fogja hinni hogy nem bizol benne.
2019. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!