Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálják ezt bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt bizonyos pasik?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vannak valakivel, akkor állandóan megcsalják. Aztán amikor a nő szakít, akkor jön a hattyúk-halála a pasi részéről, "te vagy az életem szerelme" és kb hetekig folyamatosan azon erőlködik hogy visszakönyörögje magát, ajándék, virágcsokor, meg mindenféle sablondumával. Aztán amikor a nő nagy nehezen ad neki egy új esélyt, akkor meg kb még aznap megint megcsalja...


Akkor mi a francért nem hagyja békén a nőt? Miért nem lép tovább és nőzik szingliként?


2016. ápr. 7. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért? Egyszerű. A barátnő mindig kéznél van. Ha nincs barátnő, akkor nincs mindig kéznél nő. Ennyi.

Persze, hogy visszakönyörgi magát! Nem hülye. :)

2016. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert hosszú távon lehet lát a nőben fantáziát,viszont a kalandokat sem akarja kihagyni.És ha a nő egyszer megbocsájt,úgy van vele,hogy többször is meg fog...
2016. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyeneknel ugy van hogy minden eshetosegere van otthon egy biztos baratno....kozben csajozik es minden alkalmira raharap,de ha nem akad eppen akkor is otthon varja a baratno
2016. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Az én házasságom pont erről szólt évekig

Amikor az első gyerekünk 4 hónapos volt,akkor bukott le először.Ki tudja előtte mit csinált...

Aztán jött a többi,de mindig olyan élethelyzetben voltunk,hogy nem tudtam kilépni ebből a házasságból.15 éve vagyunk együtt,most telt be a pohár.Elkezdtem én is ismerkedni,szórakozni,és most eszmélt rá,hogy van felesége,és nem olyan rossz ez a házasság,hogy ne tudnánk helyrehozni.Csak sajnos részemről nagyon is.A 15 év alatt viszont nagyon sok mindent megtanultam magamról,így már tudom mit akarok,nem töltöm kreténekkel az időmet.

Nagyon könnyű hazajönni a rendbe,mosott,, vasalt ruhához,főtt ételhez.Valaki soha nem változik

2016. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, nem érint, nem érdekel. :)
2016. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mikeXxX ***** válasza:
Az nem lehetséges hogy csak lelkileg elégíted ki őket de testileg meg nem ? Egyébként én szakítanék ha nem menne és keresnék mást de sok férfitársamnál ezért látom ezt persze ez van a nőknél is nehogy azt hidd hogy ott máshogy van. Van aki így él és van aki normálisán harmóniában .
2016. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Az nem lehetséges hogy csak lelkileg elégíted ki őket de testileg meg nem"


Ha a pasinak lelkileg feláll,akkor a csaj csak lelkileg szopja le,vagy csak lelkileg dug vele?? :-D

2016. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kell egy állandó szexpartner, akit nem kell szórakozni, vacsizni vinni és italokat fizetni neki.

Ugyanakkor kell mellé a kaland.


Ez a típus majd 50 évesen nyugszik le, addig nem. Tapasztalat.

2016. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

sztem nőben is vannak ilyenek, bár talán kevesebb, ha ez megnyugtat. :D

ez a pokemon effektus, szerezd meg hát mind, mind előtte térdeljen, és mindbe szórjon kis magot. :D

aki 15 éve tolja az miért nem kezdett el korábban is kicsapongó életet élni, ha ilyen a férje? sztem ez esetben egy rossz szó nem érhetné, amilyen az adjonisten...

2016. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsa ez nekem, mert amennyi időt meg energiát belefektet az exnő visszaszerzésébe (ajándék, virág, ígérgetések, puncsolás, hívogatások, nyomozgatás, követés, stb) már rég lehetne neki is más...
2016. ápr. 7. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!