Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnám akkor is én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnám akkor is én lennék az a bizonyos mocskos . Va?

Figyelt kérdés
4 es fel eve vagyunk egyutt. Van egy kozos gyermekunk. Sokat dolgozik a parom ez igaz, de ez nem ok arra, hogy ne legyen sex. A helyzet pedig az, hogy nalunk megint ugy telt el egy honap, hogy nem volt semmi. Mar 1 eve ez megy, hogy amikor neki van kedve akkor csinaljuk, de ha nekem van jon a kifogas, mert ezek csak azok. Elegem van. Minden egyes este sirva alszom el, en jelzem fele, de o csak igerget semmit sem tesz. Ugye ha megcsalnam, mert elhanyagol, akkor is en lennek az a szemt ribi, aki megcsalta a ferjet? Az senkit se erdekelne, hogy o hajszolt ebbe bele? Kivagyok teljesen.
2019. márc. 2. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. Utána azzal fekszel le, akivel akarsz.
2019. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Mi értelme együtt maradni, ha ez a helyzet?

Nyilvánvalóan tudom, hogy ott a gyerek, de inkább maradsz egy rossz kapcsolatban ahol boldogtalan vagy és a megcsaláson gondolkozol, mintsem lennél egyenes?

2019. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfinak és nőnek egyaránt rossz ha nincs kielígítő szex, ez tiszta sor.

De ezt nem így kéne megoldanotok... Vannak erre bevett dolgok.


Egy valami biztos nem jó ötlet. Megcsalni.

Engem az exfeleségem megcsalt, no nem azért mert nem volt köztünk szex... Nagyon rosszul esett, és végül ez vezetett a váláshoz. Ha van lelkiismereted, akkor ezt ne tedd.


Én azt mondom ha együtt nem megy tovább, akkor lépj ki és keress mást. De megcsalni, az sunyi, alattomos, és gerinctelen dolog.

Én tuti nem lennék képes ilyesmire. Persze minden ember más.


Csak gondolj bele egy dugás valakivel, megoldás lenne e?

2019. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Először válj el, ha már nem érzed jól magad a férjeddel. Utána már azzal k.félteted magad, akivel akarod, de ne a megcsaláson gondolkodj első körben.

A kérdésedre a válasz pedig: igen. Ha megcsalod a férjed, k.rv@ vagy.

2019. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Felre ertetek nem gondolkozok rajta eszembe sincsen. Csak annyira betelt a pohar. Szeretem, de neha azt erzem, hogy o csak a gyerek maitt van meg velem.

Mondtam neki, hogy ha emiatt csalnalak meg, akkor minden lennek csak jo nem, es nem mondott semmit. Ha emiatt van vita, es en nem engedek, vagy nem szolok, hozza o sertodik meg, mert en nem ertem meg, hogy o faradt. Bar a tortenet elozmenye, hogy nyaroneszunk 5 eve egyutt, volt elottem egy szeretoje, vagyis a ferjemnek nem volt senkije, de a nonek igen. Parszor meghuzta aztan vegulis vege lett. Megismerkedtunk mi nehany evre ra. 1 eve mult, hogy egyutt voltunk mikor hirtelen ugyan ez volt a szitu, semmi sex, kiderult, hogy ezzel a bizonyos novel, o a hatam mogott a neten kavart, elvileg nem talalkoztak. Rozsaszin kod, kimagyarazta, megbocsatottam. Most megint nincs sex, rakerdeztem megcsal-e ,nem volt a valasz. Munka utan rogton jon haza, nincs a telojan zar, barhova betudok lepni, megsem ertem miert erdemlem ezt. Tenyleg nem es mar az indulat ami belolem beszel. Ilyen koltoi kerdeskent merul fel bennem, HA megcsalnam akkor en sz.ar lennek, de o akkor se lenne hibas igaz? De ha en hanyagolnam el ot, akkor is en lennek a sz.ar mert nem adtam meg neki azt amire minden normalis embernek szuksege van.

2019. márc. 2. 22:43
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, akkor is te lennél. Ha egy kapcsolat ennyire nem működik az még nem lesz elfogadható indok a megcsalásra. Ha nem jó így akkor szakíts, vagy kommunikálj már a pároddal, hogy mi a probléma. De aki megcsalja a másikat az mindig mocskos kva.
2019. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Honapok ota probalom a tudtara adni, de vagy megsertodik vagy vita van. Nem ert meg. A regi dolgot megbocsatottam, probalok minden nap tenni ertunk, de felesleges. Ha mondom neki, koltozz el adjuk be a valopert, mindig azzal jon, hogy ezt a legkonnyebb a masikat eldobni. Nem akarom ot eldobni sem megcsalni, de mit tegyek h megertse?

Varok meg utoljara, irtam neki levelet hisz nem tudok vele errol beszelni, mert nem ert meg, de igazatok van, ha most utoljara nem valtoztat nehez kimondani, de akkor nincs ertelme csak a gyerek miatt egyutt lenni. Csak faj rettentoen.

2019. márc. 2. 22:49
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

Azért egy kapcsolat két emberen múlik. Nem csak neki kéne a kapcsolat érzelmi részébe energiát fektetni, hanem neked is. Ebbe a kapcsolatba ugyan úgy mind a ketten nulla energiát raktok bele. Ugyan úgy ahogy ő sem, de te sem várhatod, hogy fennmaradjon valakinek az érdeklődése irántad ha semmit nem teszel bele a kapcsolatba.

És ez nem szemrehányás, csak szerintem te ezzel nem vagy tisztában. Ugyan úgy hibás a párod is persze, de amikor a kapcsolat elromlott hibás voltál te is.

2019. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Nekem is ez a nagy bánatom, és pocsék érzés olvasni a sok panaszkodó pasi szövegét, hogy a nőjüknek megint fáj a feje, és ők mennyire kanosak.. Aztán ránézni az én páromra, aki meg mindig fáradt, és kihúzza magát valami indokkal a szex alól, miközben nekem sose fájna a fejem. Komolyan szétrobbanok néha a dühtől, hogy hogy lehettem ilyen balfácán, hogy a világ egyetlen impotens pasijához mentem hozzá...
2019. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Gondolom azert voltam hibas, mert voltak elvarasaim afele, hogy toltsunk egyutt idot, neha csak kettesbe, vagy nezzunk meg egy filmet, de o mindig "faradt". Gondolom azert is en vagyok a hibas, mert probaltam tobbszor csokolni, de o nem hajlando, vagy ha en nem olelem o sem teszi meg. Itthon vagyok a gyerekkel, hogy este ne legyen annyira faradt h legyen egymasra idonk, figyelek, kiviszem, elviszem a gyerket, h o aludjun. Mindig mondom, h szeretem, mindig gondolok ra, ha csak aprosaggal is, de tudja, h szeretem. Erdeklodok, h milyen volt a munka, h van o semmit se. Akkor hol rontottam el?
2019. márc. 2. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!