Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet tenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfival, aki súlyosan megcsalta a barátnőjét, de mégis vigyorog, mint a tejbetök?

Figyelt kérdés
Azon az alapon, hogy elcsábított egy szép nőt, így szerinte amit tett, az büszkeség?
2019. szept. 5. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ignorálni kell, ha a haverja vagy és etikailag nem fér bele. Esetleg négyszemközt megmondani, ha nem hagyja abba a nagyzást.

Ha a megcsalt vagy... elhagyni, mi mást.

2019. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyet ott kell hagyni, és szélesen mosolyogj, hogy megszabadultál egy ilyen xar alaktól.

A barátnőjére szégyen, hogy egyáltalán összejött vele.

A pasit meg majd szerénységre tanítja az èlet.

2019. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én, ha a nő haverja lennék, szétütném a vigyorát. Ha a nő, akkor elhagynám és terjeszteni kezdeném, hogy kicsi neki, ráadásul béna is.
2019. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem folynék bele. Majd megoldja a pasi meg a barátnője egymással a dolgot, ahogy akarják. Viszont kérném, hogy engem ne traktáljon a szexuális élményeivel, mert nem érdekel, a párkapcsolati zűrjei pedig mégúgyse...
2019. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lapátra tenni.Aztán hadd vigyorogjon és gebbedjen meg a büszkeségtől.
2019. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit lehetne, a barátnő helyében kirúgni páros lábbal, más ember helyében pedig elkerülni messziről, tudod ki állna ezzel szóba.
2019. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat, csak közben előbújt belőlem az értetlenség. Lehet én vagyok valami szellemi nyomoronc, de nem tudtam, hogy a megcsalásnak vannak fokozatai. Tájékoztatna valaki, hogy mit értünk "súlyos megcsalás" fogalmán? Emellett érdekelne a megcsalás többi fokozata és a fokozatok pontos leírása, hogy mit takar, illetve, hogy melyik az amelyik elítélendő és melyik az, amelyik még nem ... vagy már nem. Érdekelne az is, hogy megítélés szempontjából van-e különbség az ilyen és az olyan megcsalások között?!


Köszönettel,

Kolompár Dzsézönsztetem

2019. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha te vagy a barátnő, akkor dönteni a belátásod szerint, ha kívülálló vagy, akkor pedig semmit. Maximum a saját tanácsoddal ellátni a barátnőt. Pont.


(Szerintem durva, hogy itt sokan egyből a tettlegességet írják, hogy hogyan ütné szét a fejét.)

2019. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!