Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki bár megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki bár megcsalta a barátnőjét vagy a barátját, de mégis mai napig együtt vannak, esetleg össze is házasodtak?

Figyelt kérdés
Elmondtátok neki? Vagy "minek?" alapon mai napig nem tudja?

2014. jan. 6. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm megcsalta a barátnőjét, ma még együtt vannak. De nem sokáig.
2014. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elég sok ilyen van
2014. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Paulik Áron ***** válasza:
52%

Szerintem túlélhető egy ilyen, ha szeretitek egymást. Viszont kell hozzá teljes őszinteség, anélkül nincs igazi megbánás, megbocsátás és kiengesztelődés.

Pont ma beszélgettem egy házaspárral, akik túléltek egy ilyet (nem szexuális természetű megcsalás volt, de azért húzós egy vallásos családban), nagyon jól cisnálták, felnézek rájuk érte. Kényszerítették magukat, hogy sokat beszélgessenek és kitárgyalták az egészet, megerősítették az összetartozásukat.

2014. jan. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Mostmár nem vagyunk együtt, de teljesen más okból szakítottunk, jóval utána. Nem mondtam el, felesleges lett volna, nem volt benne semmi érzelem.
2014. jan. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állítólag apukám esküvő előtt megcsalta anyukám, mert ő volt neki az első, és ki akarta próbálni mással is. De az is lehet, hogy csak a rosszindulatú rokonok találták ki.
2014. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sógornőm meg a férje orrba szájba megcsalják egymást , balhéznak, veszekednek folyamatosan, tudják is egymásról, mégis együtt vannak. Házasok. Nem váltak el. Még.


Szóval kinek mi....ha nekik így jó, csinálják. Bár azt a savanyú, életunt képet amit folyton vágnak, azt látni kéne...


27/N

2014. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én ebben a cipőben vagyok....... de kérdés. Ha valóban szeret,akkor miét csalt meg. együtt vagyunk,de ez vékony jég,hiába megy az idő.
2014. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És akik azt mondják "még", még is mire várnak? Majd jön egy másik és átugorhatnak abba? Mert így azokat riasztják el, akik nem csalnák meg őket, és pont ezért nem avatkoznának bele egy "foglalt" emberrel.
2014. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt az asszony. Együtt vagyunk még. Mire vagy kíváncsi?
2014. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudok egy pár a lány megcsalta a fiút szakítottak elvileg a pasi nem volt olyan jó az ágyban.. de ismét együtt vannak a szünet kb 1 hónap volt közöttük
2014. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!