Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalja a barátnőjét, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalja a barátnőjét, mégis szereti? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki kb. 10 éve jár a barátnőjével. Tudom róla, hogy megcsalta a lányt, volt, hogy huzamosan, több éven keresztül máshoz járkált. Amikor megkérdeztem, hogy hogy van ez, akkor azt mondta, hogy szereti a barátnőjét és vele akarja leélni az életét, meg tőle akar gyereket. Amúgy úgy tudom éppen házasodni készülnek. De akkor hogy van ez? A megcsalás (akár évekig is) belefér a férfiaknál a jó kapcsolat kategóriába? Segítsetek, mert én ezt nem értem. Lehet, hogy azért, mert nő vagyok, de egyszerűen nem értem.

2013. dec. 7. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Most mi a rakot nem ertesz??? De oszinten. Egy dolog, hogy valakivel le tudnad elni az eleted, es egy masik, hogy a ferfi alap evocluvios programja, hogy minel tobb nostenyt meg kell hagnia. Telibe hatulrol. Olvass el par Szendi G. konyvet, aztan noljel fel!
2013. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
A másik nőktől nem akar gyereket, ez tiszta sor.
2013. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy ez a barátod ezt csinálja, nyilván nem azt jelenti, hogy "a megcsalás belefér a férfiaknál a jó kapcsolat kategóriába". Maximum nála, és a hozzá hasonló férfiaknál. Mindjárt jönnek a kommentek, hogy ha megcsalta, akkor nem is szereti igazán, blabla... szerintem meg igen. Nekem is van egy jóbarátom, aki csalta a barátnőjét (aki azóta a felesége, és már gyerkőc is van), mégis szereti. És tényleg, igazán szereti, csak hallani kell, ahogy beszél róla. Ez a megcsalás-dolog, meg... hogy is mondjam, nála nincs jelentősége. Úgy van vele, hogy az a csaj pont arra volt jó, hogy megd.gja, mindkettem akarták, jó volt, ennyi volt. Aztán szépen hazament a lányhoz, akit szeret. Nála ez a két dolog (a szex és a szerelem/szeretet) nem feltétlenül függött össze, nem is tulajdonított neki nagy jelentőséget, mondván ez csak szex, illetve azokkal a lányokkal olyat is megcsinál, amit a feleségével nem tenne, mert ahhoz túlságosan szereti/tiszteli... stb. Oké, ez így lehet, h hülyén hangzik, én nőként nehezen tudom érthetően átadni ezt a dolgot/felfogást, de amikor beszéltem vele erről, tényleg megértettem. Szerencsére amióta megvan a baba, azóta ő se ment félre, és azt mondja, h már nem is fog.

Na mindegy, szerintem ha annyira jó barátod, és annyira érdekel a dolog, akkor kérdezd meg tőle, valószínűleg hasonló felfogású, mint az én barátom, és ő jobban el tudja neked magyarázni a dolgot, mint én, vagy bárki más, akinek más az értékrendje.

2013. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát nem épp normális de tényleg vannak ilyen ffiak
2013. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Emberek! ti észnél vagytok?


Ne röhögtessetek már, ha valaki megcsalja a párját az normális? Úristen. Én szeretem a barátnőm és sosem csalnám meg, semmilyen ku.rvával nem feküdnék össze. Ha valaki megcsalja a másikat akkor ergo nem is szereti.

2013. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

nem írtam, h normális lenne.

csak azt h vannak ilyen ffiak.

sajnos nem is olyan kevesen :(

2013. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De szinte úgy írtátok mintha ez olyan normális lenne...nők is vannak ilyenek, úgyhogy mindegy
2013. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretné, nem csalná meg, SOHA. Én sosem lennék képes megcsalni azt, akit szeretek. Rohadt nagy baromság, hogy attól még szereti. Max. a lesajnált emberek világában normális ez a hozzáállás.
2014. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!