Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretem a feleségem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a feleségem, de beleszerettem másba?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy oldottátok meg ? Szeretem a feleségem, 6 éve vele vagyok. A legcsodálatosabb nő, akit valaha ismertem. Szeretem őt is , és a közös életünket is. Minden téren jó vele. Viszont megismertem egy másik nőt. Semmi sem történt köztünk, kb. 2 éve ismerem. Sokat beszélgettünk. És azon kaptam magam, hogy szépen lassan, teljesen beleszerettem. Külsőre nem az ideálom, vagyis eleinte így volt. Viszont a személyisége megszépített benne mindent. Nem tudok nem gondolni rá, nem tudom kiverni a fejemből. Féltékeny vagyok ha szóba kerül más fickó. Mit tegyek a gondolataimmal? Hogyan felejtsem el? Ha nem beszélünk pár napig annyira hiányzik, hogy az már fáj.
2019. szept. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudnád, hogy a feleséged is beleszeretett egy másik férfiba, vonzódik hozzá és már érzelmileg is kötődik hozzá, ezért benne lenne, hogy ti békében, közös megegyezéssel elváljatok, akkor megkönnyebbülést éreznél és örülnél, hogy új életet kezdhetsz a szerelmeddel - feltéve, hogy kölcsönös, amit érzel?
2019. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
22%
Segíts neki párt keresni, ha azt túléled, akkor már nem fogsz rá vágyni. Ha nem, akkor nagy baj van és lehet a házasságodba fog kerülni.
2019. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Majd elmulik. A hazassag egy ilyen mufaj.
2019. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert v mi gyengült a házasság ban.
2019. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez mindenkivel előfordult házasság alatt. Egyszerűen szakíts meg vele minden kapcsolatot és a felszabadult energiádat fordítsd a házasságodra és a feleségedre.
2019. szept. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!