Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom a feltételezésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a feltételezésre? Ezt tálaltam a feleségem táskájába?

Figyelt kérdés

Éppen kerestem a cigit a táskájában amikor egy gyógyszeres tájékoztatóra bukkantam, ami egy eseményutáni tablettáról szólt! Amióta együtt vagyunk kb 7 éve volt szükség ilyen gyógyszerre, szóval elmondásával ellentétben ez nem lehet az, azt mondta a gyerekünk találata a régi táskájába és elvette tőle, ő azt se tudta hogy akkor hirtelen hová tette.

A lap tiszta, nem sárgult stb szóval nem vagyok hajlandó ezt elhinni.

Ráadásul mi óvszerrel védekezünk mert másik gyereket nem akar.

Hozzáteszem hogy mostanság a menstruációja be volt zavarodva közel 2 hétig vérzése volt.

Ő tagad mindent szóval nem sok minden derült ki.

A telefonját átnézve sem facebookos üzenet, se hívás, se sms sem telefonszám nincs ami egy biztos pont lehetne hogy kivel.

Jelenleg nem dolgozik itthon van a gyerekünkkel én ausztriában dolgozom, hétvégén járok haza.

Hozzáteszem a kapcsolatunk nem rég megromlott, mert szerinte én nem akarok vele szeretkezni, ő meg többre vágyik, és hogy amikor én fáradtan haza mentem elaludtam.

Tény hogy egy kicsit flegma és bunkó voltam vele mostanság ahogy ő állítja de nem ez a megoldás hanem hogy megbeszéljük....


2019. jún. 30. 17:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%
van a gyógyszeren gyártási és lejárati dátum is:)
2019. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon bűzlik a dolog. Most hagyd rá, poloskázd be a házat, aztán majd munkában elszórakoztatod magad a valóságshowval.

32/f

2019. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem kamerazd be a hazat.

Letezik olyan eszkoz ami figyeli es rogziti az idopontot hogy mikor nyitja-csukja a ajtot, az ajto ele is rakhatnal kamerat.


Lehet hogy van masik telefonja amirol hivja a szeretot es lehet hogy nem is a te hazatoknal vannak de tudnad figyelni hogy mikor megy el otthonrol es felhivnad, megkerdezned merre jar, milyen volt a napja, mit csinalt es ebbol sok minden kiderulhet.

2019. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
46%
Biztos, hogy mással hempereg az ágyatokban, amíg te megkeresed neki a kenyérre valót.
2019. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%

Ez eléggé egyértelmű, Enis gyanakodnék.

Plusz amikor használtam esemény utánit nekem is hasonló Tünetet okozott... azóta és előtte sem volt ilyen.


Figyeltesd meg esetleg valami ahveroddal h mikor hova megy ...

Az uzeneket nem nagy dolog törölni

2019. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerinted az a megoldás,hogy megbeszéljétek, akkor beszéljétek meg. De ne csak a táskájában talált gyógyszert, hanem pl. azt,hogy Te miért nem akarsz Vele szeretkezni és miért vagy flegma, bunkó Vele...
2019. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
56%
Én abbahagynám a pénz hazalapátolását, és az asszony eltartását. Ha elmenne dolgozni, unalmában nem érne rá félrekúrogatni. A gyerek valószínűleg úgyse kicsi annyira, hogy ne lehetne bölcsibe/oviba adni, ha a félrekúrásra megvan a megfelelő időmennyiség...
2019. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem sárgult be a papír és táskában volt tutira meg csalt és az se kitárt hogy másik telefonja is van amiről te nem tudsz így nem tud előtted le bukni.
2019. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem felesleges gyanusítgatnod. Egyszerűbb ha csendben figyeled és résen vagy. Esetleg egy pici kamerát az ágy felé nézve felszerelni. De ha ez túlzás, van olyan app ami figyeli a telefont hogy kivel mikor cseveg.

De egyébként beszélned kellene vele, mert az írásod alapján neked is van vaj a füled mögött. Szóval ezt is rendbe kellene hoznod.

Tudni kell hogy a megcsalás nem ok, hanem okozat, függetlenül attól hogy ki, kit, kivel, és hányszor csal meg. Ehhez három ember kell. Igen a megcsalt fél is pont annyira tehet róla akár akarva, akár akarata ellenére.

Figyelj oda, csak éberen, de NE legyél támadó.

2019. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Minden tisztelettel az objektivitás végett: te félrekacsintgatsz messzi Ausztriában?
2019. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!