Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az alkohol befolyásoltság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol befolyásoltság alatt lévő férfiak melyik "stádiumban" csalják meg általában a párjukat amikor megcsalják?

Figyelt kérdés

Mikor történik több megcsalás amikor spicces az ember vagy amikor már olyan részeg hogy beszélni/járni is nehezen tud?

Jöhetnek történetek ki hogy volt ezzel.

Pár hete párom (férfi) áthívta egy barátját és iszogattunk hárman.

A végére elég csúnyán nézett ki és eszembe jutott ez a nagy dilemma, hogy vajon az alkohol tényleg mindenre képes? Néztem a páromat és láttam az ürességet a szemében amikor még beszél meg áll, de már összeakad a nyelve és tudjátok olyan volt hogy feltesznek neki egy kérdést és mondja hogy igen. Ne értsétek félre kérlek, nem tettem semmit ami miatt gyanakszom rá, csak ilyenkor megfordul a fejemben hogy ha nem én lettem volna mellette hanem mondjuk egy buliban egy másik nő akkor aggódnom kéne e, hogy még éber, csak annyi alkohol van benne hogy nem tud döntéseket hozni. Lehet hogy megkérdezné tőle valaki hogy szexelünk? És rávágja hogy igen, közben lehet hogy nem is jut el az agyáig csak hallott egy kérdést. És ezzel nem csak a páromnál vagyok így hanem minden embernél. Tehát nem ráirányul a kérdés. Spiccesen amikor jól érzi magát de még tud normálisan gondolkodni lehet hogy azt mondanám hogy nem sőt biztos. És tudom hogy az ennyire részeg emberek már nem nagyon képesek a szexre vagy másik oldalról, lehet hogy nincs olyan ember aki begerjedne egy ilyen részeg emberre, de pont elég ha megpróbálná vagy elkezdené és max bealudna. Remélem értitek melyik állapotra gondolok. Amikor valaki éber de nem is tudom milyen fázisban van az agyam. Motyog, dőlöngél és ha megkérdezed le mersz e ugrani egy szikláról arra is igennel válaszol. Nem szokott buliba járni és ilyen ritkán van, de azért az életben megtörténthet egy olyan alkalom amikor egy csaj közelében rúg be így. Ilyenkor hogy lehet hibáztatni vagy mit kell tenni? És mondom, ritkán van ez, szóval nem kérek olyat hogy "ne igyon aki nem bírja". biztos mindenkinél van ilyen néha. És teljesen hűséges embernek tartom a párom, meg még sok más embert is. De néha tényleg elszörnyedek hogy mennyire zombivá tud válni egy két ember az alkoholtól. Hogy ne aggódjak ilyen milyen ha elmegy valahova néha?


2019. szept. 10. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet konkrétan válaszolni. Az alkohol mindenkire máshogy hat. Valaki atom részegen is lekúrja a fél szórakozóhelyet, más meg bealszik a sarokban.
2019. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is változó mert mindenkinek mások a határai de szerintem spiccesen nagyobb rá az esély. Többnyire akiket én ismerek azok seggrészegen képtelenek még felállítani is. :D
2019. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na hát az én párom is ilyen, hogy 10ből 8szor nem tud csinálni semmit, de kétszer meg elkezd taperolni még atom részegen is. És mint írtam nem az a lényeg hogy meg tudja e tenni, bőven elég ha csak akarja, vagy még dőlöngélve odaslattyog és elkezdi mert már attól is kiráz a hideg. Az én párom pofázós ebben a fázisban. "Na menjünk ide" "mivan?" és egyéb mondatokat hallani tőle. Mondjuk lehet hogy mélyen még észnél van mindig mert egyszer adtam neki egy kis pofont hasonló állapotban és rögtön tisztább lett a hangja. Néha abban bízok hogy igaz elengedi magát de rá is játszik egy kicsit.
2019. szept. 10. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor csak egy kissé kábult az italtól.

Más meg megcsal tiszta szinjózanon is.

2019. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én elég sokat voltam őm hát gyógyszer+alkohol befolyásoltsága alatt de nem smárolok össze vissza meg ilyeneket még akkor sem, max ölelgetek és simogatok mindenkit xD
2019. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abban a stádiumban, amikor még meg bír mozdulni.
2019. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szereti a párját akkor nincs az az alkohol mennyiség. Ha iszik akkor csak még jobban érzi, hogy hiányzik neki a párja és szereti. Ha meg nem szereti akkor nem is kell neki alkohol.
2019. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki félrelép az pont abban a "stádiumban" lép félre alkohol hatására mint józanul is tenné - amikor van rá lehetősége és nem fél a lebukástól. Nem az alkohol miatt lépnek félre, "de részeg voltam" csak egy olcsó kifogás, az alkohol csak lebontja a maradék gátlás falait az eleve szunnyadó szándék elől.
2019. szept. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki megcsalós, az alkohol nélkül is meg tud csalni 😃 nehogy azt hidd... 😃😃😃 nem lehet a piára fogni, az a legnagyobb kamusztori. Teljesen mindegy, milyen memű.


27f

2019. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, embertől függ, de józanul is megcsalhat. Inkább az a gáz, ha sokat vedel alapból, nem rögtön a megcsalással jönnék előbb.
2019. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!