Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgoztad fel a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztad fel a megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem eszem, nem alszom, nem nyugszom meg, nem tudok semmi másra gondolni, csak halálra. Az övére és a sajátoméra. Gyűlölöm végtelenül. Nem bírom elviselni, hogy a történtek után vígan éli az életét tovább, miközben engem sárba tiport. A saját életem is gyűlölöm. Felhagytam minden hobbimmal, felmondási időmet töltöm. Teljesen elhagytam magam és a környezetem is. Állandóan kimerült vagyok és idegbeteg. Nem akarok embert látni, de ez elkerülhetetlen. Mikor lesz ennek vége? Mit kellene tennem?

2019. júl. 17. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy. Tökéletesen tönkretett, azóta normális kapcsolatom sem volt és depresszióval pszichológushoz járok.
2019. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az sem segít? Nekem is mondták, de nincs annnyi pénzem.

Szedsz valami gyógyszert?

2019. júl. 17. 13:43
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

K#, 1#, a kapcsolatotok meg a partneretek moslék volt. Nem értem miért sírattok valami ennyire semmit.

A szüleitek borzalmasok lehetnek.

2019. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. júl. 17. 13:45
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon, nagyon nehezen. Átsírt éjszakák és nappalok, annyira összetörte a szívemet, hogy azt hittem belehalok. A legjobb barátnőmnek gondoltam a lányt, akivel megcsalt, így duplán fájt. Teljesen elhagytam magam, rossz volt rám nézni, a környezetem számára elviselhetetlen voltam. Kb.2 hónapig tartott a sírós, belehalós rész aztán szépen fokozatosan jobb lett. Ma már nevetek rajtuk és egy idiótanak tartom magam, hogy ennyit szenvedtem két ilyen hulladék ember miatt. Ha a jelenlegi barátom megcsalna biztos, hogy nem készülnék ki annyira, pedig sokkal jobban szeretem, mint azt, aki megcsalt..de ma már tudom, hogy senki se ér annyit, hogy 1 napnál többet szomorkodjak miatta. Nekem egyébként az segített, hogy elkezdtem sportolni, főleg futni és ezáltal kiadtam magamból a fájdalmamat.
2019. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Első vagyok. Annyiban segít, hogy nincsenek szuicid gondolataim. Gyógyszert nem szedek.

Az sokat segített volna, ha tudok randizgatni, ismerkedni, "rebound" kapcsolatokat találni, de mivel előtte csak a pozitív személyiségemmel tudtam megfogni a nőket, amit ez az egész teljesen elpusztított, így már a kutya nem kíváncsi rám.

Ha nő vagy jóképű férfi lennék, én biztos csak ismerkednék ezerrel, mindig mással randizgatnék, az eltereli az ember figyelmét. Sajnos nekem ez nem adatott meg.

2019. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
szarul,m de ez ilyen. Ugye nem egy ilyen fax miatt mondtál fel? Ennyire nehogy már lecsússz.
2019. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, közhely, de az idő - tényleg.
2019. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
A közös jövőnket tervezgettük, mikor megcsalt. Egy egész éjszakát átsírtam, reggel 7-kor pedig felhívtam a főnököm, h nem fogok tudni bemenni dolgozni. Néhány nap táppénz is lett belőle. Én is az öngyilkosságra gondoltam először, de rájöttem, h nem tehetem meg azokkal, akiknek szükségük van rám, főleg egy hulladék ember miatt. Összeszedtem magam,ez adta a löketet, h a megoldás orientált gondolkodásra váltsak. Letettem a szorongásaim nagy részét, mert tudtam, h ezek után, nem sok rosszabb történhet, hisz a képzeletemben felállított életképem dőlt romba előttem egy pillanat alatt. Megtanultam, h nem lehetek túl naív és ne másra építsem a jövőm, csak saját magamra, ahová bárkit beengedhetek. Azóta, amióta ez a "trauma" ért,az élet apróbb szépségeit is meglátom és megbecsülöm. Addig élvezem a pillanatot, amíg tart. Sajnos, rá kellett jönnöm, h egy pillanat lehet attól tökéletes, h nem tart örökké, ezért is olyan értékesek. Nem bánom, h megtörtént velem, mert ettől én nem kevesebb lettem hanem több. Az exem, aki megcsalt, szégyellheti magát, de tudom, h ő nagyobb terhet visz a hátán...
2019. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Engem is porig rombolt, amit akkor velem tettek. Az életben nem voltam még annyira lent, mint akkor-azóta. A munkába menekültem és az idő enyhített minden fájdalmamon. Most már feldolgoztam, ami történt, csak a következményeit nem tudom kezelni. Bizalmatlan lettem és hitemet vesztettem a boldogságban. Tényleg közhely, de csak az idő segít igazán. Egy dolgot azért kaptam. Beleugrottam a munkába (vállalkozó lettem) és jól megszedtem magam.
2019. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!