Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretője voltam, de szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője voltam, de szakitottam vele! Ha szeret utánam nyúl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igen, tudom ... szanalmas a helyzet de sajnos beleestem, de azt is tudom h ez nem mehet igy tovább.

Választás elé állítottam,

Persze nem tudja... igy befejeztem... szerintetek van esély arra hogy lép, vagy teljesen engedjem el?

(Kizart h kibekuljek vele ugy h nem szakított, de meg el egy picit a remény.... :/ )

Volt mar vkinek ilyen tapasztalta?


2019. szept. 20. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom az, hogy kár agyalnod. Te magad fogsz "utána nyúlni" egy gyengébb pillanatodban.

Majd meglátod. :)

2019. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Nekem a másik oldalról van tapasztalatom. Én előttem a szerető lebuktatta a völegényemet,szakítottam. Nyitott voltam egy új életre, ismerkedtem. Még a herce hurca után, gúny nélkül mondtam a lánynak legyenek boldogok.Erre a csaj pofára eset mert kicsit sem volt annyira fontos a páromnak hogy kapcsolatuk legyen nyíltan. Tudod addig míg sutyiban vagy csak jó valakinek az nem érdemel tőled igaz érzelmeket. Valóban lehet két embert is szeretni egyszerre, de ez mennyire fair veled szemben. Az biztos hogyha nem hagyja el a barátnőjét akkor nem vagy neki fontosabb, és hidd el ez a bar@tnőjével szemben sem egy szép dolog.
2019. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Es miert is akarnad hogy egy ilyen latvanyosan hazug emberi hulladek teged akarjon? Tartsd mar egy kicsit tobbre magadat, es egyenes, gerinces emberek tarsasagat keresd.
2019. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
És hozzá kell tennem hogy sírt utánam a völegényem és összetört mikor elhagytam, olyanokat írt hogy bárkije lesz soha senkit nem tudd úgy szeretni mint engem igaz ez 13éves kapcsolat volt, de ezek után szerinted szereti e a párját, engem inkább ez zavarna. Mert mondani mindent lehet, de ha bem szeretné már elhagyta volna.
2019. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van...
2019. szept. 20. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyenben. Minden szakitaskor tanam.nyult. A vegen kiderult es meg sok mas szeretoje utan is. Szivas a köbön szeretonek lenni. Gondolj bele hazudik otthon annak akivel egyutt van nyiltan akar mint ferj, akar barat, akar volegeny...te aki csak a masodik vagy vajon mennyi hazugsagot erdemelsz?


Neked kell erosnek lenni, mert a megcsalo az onzo es raadasul neki vonzo a szereto az jelent egy kis friss hust testileg es lelklleg, szellemileg is o az extra es igy lesz kerek az elete. De ebben ho van a te kerek eleted? Ismerek tobb olyan not, akik tizenevekig szeretok voltak. Rengetegszer szakitottak es mindig utanuk nyult a "szerelmuk", de nem valtak el ertuk mert ennyit nem ertek mar. Es ok se annyit maguknak. Valaki szeret igy elni heti egy ket nap vagy lopott ora es amugy nem kell mosni, fozni a ferfire. De igy kozos gyerek es kozos elet se lesz ezt bele kell kalkulalni. Oregen meg mar a szex sem lesz olyan nagy szam a ferfival vagy a ferfinek a szeretovel. Es akkor mi marad?

2019. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyt látok arra se hogy szakít. A többség ha a szerető elküldi marad a megszokott kényelem kapcsolatban. Ha mégis szakít 3 eshetőség van, az első hogy valóban fontos vagy neki (szerinted ha az lennél várt volna eddig a szakítással?) és utánad nyúl, a második lehetőség hogy nem érdekled és akkor inkább más után fog nyúlni, a harmadik lehetőség hogy szakít viszont nem érdekled de kéznèl vagy és úgyis belemész ezért utànad nyúl, de továbbra is csak mint szerető.. mivel kvázi te provokáltad ki a szakítást erősen kétlem hogy felvállalna még egy ilyen esetet veled, szóval ha megkeres valószínű tényleg akar valamit.. de a legvalószínűbb hogy nem fog keresni.
2019. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!