Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bármennyire is szeretjük még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármennyire is szeretjük még egymást, én mégis szakítottam vele, mert megcsalt. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista nő vagyok és egészen a múlthét vasárnapig egy éven keresztül boldogan éltem a párommal (26F), amíg oda nem jött hozzám és be nem vallotta, hogy háromszor megcsalt egy nővel. Erre én teljesen lefagytam, és próbáltam nem elsírni magam, de mind hiába. Persze ő próbált vigasztalni és megmondta, hogy semmit nem rontottam el, hanem ő volt hülye. Hagyta, hogy az a 10/10-es nő elcsábítsa. Megmondta, hogy megbánta, amit tett és ez a félrelépés semmit se jelentett neki. Bocsánatot kért és kijelentett, hogy mindent helyre tesz, csak ne hagyjam el és bízzak benne. A mondanivalója hallatára, könnyes szemmel ránéztem, a párom megpróbált megölelni, de én ellöktem magamtól és megmondtam neki, hogy: "Nee, hagyjál békén!" , majd bementem a hálószobánkba és magamra csaptam az ajtót.

Egy pár óra múlva kisétáltam a szobából a nappaliba, ahol a párom, mihelyst meglátott, fölállt és megpróbált megszólalni, de én félbeszakítottam. Közöltem vele, hogy ezt elszúrta és jobb lesz, ha jövőhéttől már nem élünk együtt. Erre ő könyörgött, hogy ne tegyem, mert nagyon szeret és ígéri, hogy jobb lesz, de én ezt nem bírtam továbbhallgatni és leordítottam és elhordtam mindennek, majd magamra kaptam a kabátomat és elmentem sétálni.

Már egy hete annak, hogy visszaköltöztem a szüleimhez és azóta kapom 5 percenként az sms-eket, egy nap legalább 10 nem fogadott hívásom van. Messengeren nem tud írni, mert letiltottam.

Az igazat megvallva még mindig nagyon szeretem őt. Ő volt az első férfi az életemben, akit tiszta szívemből tudtam szeretni. Nincs olyan nap, mikor ne gondolnék rá vágyakozva, de sajnos megcsalt és ezzel elveszítette a bizalmamat iránta. Ráadásul ezzel bebizonyosodott, hogy egy jellemgyenge valaki és ezek után nem tudnék ugyanúgy tekinteni rá, ahogy azelőtt. Meg gyengének és befolyásolhatónak érezném magam, ha még ezek után vele maradnék. Tudom, hogy mindenkinek jár egy második esély, de mi a biztosíték arra, hogy nem csal meg újra? Háromszor képes volt rá, képes lehet rá még háromszor vagy többször is. Csak azért csalt meg, mert az a nő elcsábította, azaz nem bírt ellenállni a kísértésnek. Ha erre gondolok, mindig elural a harag és a düh. Majd arra gondolok, hogy ez a cselekedete bebizonyította, hogy nem szeretett eléggé és ilyenkor, pedig hihetetlenül lehangolt leszek. Tudom, hogy még mindig nagyon szeret és én is őt, de szerintem jobb mihamarabb továbbállni. Szerintetek?



2016. dec. 18. 21:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Jól tetted. Sajnos, aki egyszer hagyta magát elcsábítani, egy másik pillanatban is kapható lesz rá, talán amikor a babátokat várod :(
2016. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Bele se merek gondolni. :(

De sajnos ez így van. Csak néha arra gondolok, hogy lehet még remény. Számos párkapcsolatban felmerült ez a probléma és náluk rendbe jött minden, mert bíztak egymásban. E téren teljesen össze vagyok zavarodva.

Ahh hagyjuk. Az lesz a legjobb, ha lezárom ezt az egészet és tovább állok.

2016. dec. 18. 21:18
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

Aki szereti a partnerét, az...

Jól tetted, ki kellett vágni, mint macskát szarni, remélem sosem fogadod vissza. Ez a papír már összegyűrődött, sosem lesz sima.

2016. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Persze, remény az van. Azt te tudod, hogy ezért a reményért megéri-e beáldozni az életed
2016. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Én azt tennék, amit tenni akarok. Nem ilyen elvből, büszkeségből csinálnám.
2016. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Amúgy nem lenne ilyen nehéz helyzetem, ha nem keresne egyfolytában. Amióta otthagytam, folyamatosan hívogat, sms-eket ír. Mikor vége vannak az óráimnak, kisétálok az egyetem épületéből, látom, hogy ott vár engem és próbál visszahódítani. Nagyon látszik rajta, hogy ki van. Nem értem, hogy ő miért nem hagy fel ezzel a szánalmas színjátékkal. Eddig nagyon kitartó, de én csak abban reménykedem, hogy megunja.

Miért kell megnehezítenie?

2016. dec. 18. 21:34
 7/33 anonim ***** válasza:
Bocs, de a döntés _után_ mi jelentősége?
2016. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkepp allj tovabb. Nagyon sajnalom. Hanyingerkeltoek az ilyen emberek mind ferfiban, mind noben, akiknek a viszketo nemiszervuk korul forog az eletuk, es meglepodessel fogadjak, amikor valaki az arcukra csapja az ajtot. Hagyd menni a luzert... a 10/10 k***vajanak sem kell mar gondolom :').
2016. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Ja, mert egyebkent az egybites hapekod o maganak elhiszi, hogy sosem teszi meg ujbol. Most.

Aztan majd x honap/ev mulva megint jon egy 10/10 picsuszvirag, es megint eljatssza ugyanazt, mert hat ugye meg kell magat jutalmaznia, hogy olyan sokaig huseges volt, nemdebar? Nevetseges emberek.

2016. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Ėn nem fogadnåm vissza.Mėg sokėvi håzassåg utån elgondolkodnėk, de mår īgy a kapcsolat szinte elejėn?! Igaza van annak, aki azt īrta, hogy babavåråskor, meg ki tudja mikor :( De: adj magadnak időt, hogy a düh ės harag csillapodjon benned.Utåna dönts vėglegesen.
2016. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!