Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a francnak kell mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francnak kell mással ismerkedni, mikor kapcsolatban van az ember?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakított velem az exem: azt mondta, nincs más neki, csak már nem szerelmes satöbbi satöbbi. Erre most ránéztem a profiljára, és megláttam, hogy összejött egy sráccal, akivel a kapcsolatunk alatt barátkozott össze (akkor azt hittem, tényleg barát). Szóval kezd leesni, hogy valószínűleg már akkor elkezdett többet érezni a srác miatt, és ezért szakított. No de ha párkapcsolata van az embernek, és megismer valakit, aki vonzza őt, akkor miért nem szakítja meg vele a kapcsolatot egyből, hogy ne tegye tönkre a párkapcsolatát? Miért kell ilyen embertelennek lenni azzal, aki megbízik benned?
2019. szept. 22. 04:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Mert őt jobban akarja, mint téged. Ugye szabad ember. Nem köteles leélni veled az egész életét. Nem muszáj megmagyaráznia sem. Itt egyedül te vagy az embertelen.
2019. szept. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mi értelme a kapcsolatoknak általában, ha ilyen könnyen eldobjuk, meg se próbálunk harcolni érte, mikor jön egy másik izgalmas férfi (vagy fordított esetben nő)?
2019. szept. 22. 04:34
 3/22 anonim ***** válasza:
21%

Én megértelek tesó. Ugyan ezen mentem keresztül. Régen még tényleg tudták barátként kezelni egymást az emberek, de a mai gondolkodás módunk, a viselkedésünk totálisan megváltozott.

Mindenkinek kell a láng, kell az izgalom egy kapcsolatban. Kell a szerelem. Ha eltűnik, a nőknél mostanság nem alakul át, vagy pontosabban nem akarják elfogadni, hogy a szerelem átalakul szeretetté, vagy ez náluk nem alakul ki.

Lehet bántottad, akarva vagy akaratlanul, az most nem számít. Nem érezte jól magát a kapcsolatotokban.

És inkább lelépett a másikkal.

Nem is tudom, hogy igazán akarjak e kapcsolatot még valaha is, mert nem vagyok jó pasi, enyhén unalmas vagyok, nem vagyok elég szórakoztató. Szembe jönne egy jó pasi, biztos le lépne a nő, aki előbb engem választott.


Az egyik exem ugyan ezt csinálta. Volt egy pasija, nem tudom, milyen volt a kapcsolatuk, exem nővére azt mondta, hogy a srác sok mindent nem akart neki engedni, szóval lehet csak ezért csinálta ezt végül. Bár exemnek szokása ribiskedni, szóval nem kizárt, hogy amúgy is ilyen lett volna.

Együtt volt egy sráccal 10 hónapig kb, együtt is laktak, megismert egy srácot a munkahelyén. A sráccal csalta jó pár hónapon keresztül a pasiját, majd össze is jött vele.

2019. szept. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%

Plusz, múltkor beszélgettem egy csajjal badooról. Van pasi meg minden. De ő azért fent van badoon, ismerkedik, barátokat keres. Meg van valami pasi akivel találkozgat is a pasija tudta nélkül. Na ott is kb mennyi idő kell még, hogy meg is csalja a csaj a paliját? -.-

Szánalom az ilyen.

Előző voltam.

2019. szept. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Valoszinuleg nem akarta ő tönkretenni a kapcsolatot.Ez nem is minősül tönkretevésnek.

Senki nem tudja megválasztani, ki irànt érezzen többet.

Lehet, hogy valami miatt nem érezte már jól magát veled, és a szakítás után szeretett bele a másikba, az is lehet, hogy hiányzott neki valami a kapcsolatotokból, és már idő közben elkezdett többet érezni a másik iránt.

Ebben semmi elítélendő nincs, hogyha nem csalt meg.Van ilyen.El kell fogadn.Szerencsére nem voltatok házasok.

2019. szept. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

“Kicsit” önzőnek tűnsz, kérdező.

Ha nem vagytok házasok, nincs gyerek, tehát semmiféle kényszer, hogy együtt maradjon veled az érzései ellenére, akkor miért szakítaná meg a kapcsolatot valakivel, aki vonzza?

Nyilván ő is a lehető legjobb opciót keresi, hogy boldog legyen.Nem várhatod, hogy azért, mert neked az a legjobb, ha együtt vagytok, és megbízol benne, veled maradjon, ha ő mással akar lenni, vagy pusztán csak veled nem.

Utolsó voltam.

2019. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt volt! Nem akkor jött össze a másik pasival amíg neked mondta hogy szeret, hanem miután már nem voltatok együtt!
2019. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

a nőkkel ez van, folyamatosan keresik a jobb pasikat


az új palijával is csak addig lesz, amíg nem talál mást


számukra nem létezik az, hogy szerelem

2019. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
A pasik ugyanezt csináljak.
2019. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Pedig mindenki fikázza a régi világot, és élteti ezt a remek, dicső, pompás mait.


Gyerekek! Fogyasztói világban minek keresitek az érzelmeket? Hűzzátok már ki a fejeteket a mobilotokból, aztán töröljétek már ki a csipát. Hahó! Itt mindenki csak használja a másikat, ugyanúgy mint a tárgyakat vagy szolgáltatásokat. Ha valaki szomorú, az azért van, mert a többi ember nem nyújtja azt, amit elvárna.


Törvényszerű. Nő= szex, orgazmus. Felesleges ezen vitatkozni, itt is pont ezért a két dologért, továbbmegyek, a férfihordák is csak ezért a két dologért törik magukat.


Férfi= pénz, biztonság. Itt sincs sok kérdés.


A két nem közös pontja meg az, hogy nézzen ki jól, hogy a vizuális központunk is ki legyen elégítve.


Lesz*rom a lepontozást, főleg a 20 éves kisgyerekek meg kislányok részéről. Éljenek még +20 évet, aztán majd akkor visszatérhetünk a kérdéshez.

2019. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!