Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok egy ilyen kapcsolatban? Egyáltalán normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lényeg hogy a barátnőm a fejébe vette hogy kivertem másra (4 éve) és ezért feljogosítva érzi magát mindenre, sőt csalt már meg emiatt 3szor csókkal, meg ki tudja mivel amiről nem tudok. Nap mint nap båszogat, de szó szerint nincs nap hogy ne készülne ki és ráadásul egész nyáron sehova nem mehetek még a régi ismerőseim se keresnek már mert tudják ha kimegyek bulizni jön ez az őrült lány is. Ő viszont az anyja születésnapján elkotyogta hogy más pasikkal eljárkál ide oda meg otthon füvezget de azt állítólag csak az öccsével. Ráadásként olyat is hogy vissza megy a volt pasijához mert előkerült így 6 év után. Azt mondja azért csalt meg mert nem foglalkoztam vele ami nem igaz de ha már 2 szót váltok valakivel egyből idegrohamot kap (pedig ráadásul nem is csajokkal) és a tetejébe még agresszív is, tör zúz késsel fenyeget. Többször volt már itt a rendőrség régebben és a szomszédok töke is ki van vele, bár tény hogy mostanába mert nem voltunk sehol ezért ezek a nagyon durva dolgok elmaradtak, maradt a napi båsztatás. Viszont én nem biztos hogy így akarok élni 27 évesen hogy egy 4.emeleti lyukba bezárva, de még talán bele is mennék ha normális lenne de nem az... Nincs ennek a betegségnek valami neve? Hogy mindenki mást szemétnek gondol csak magát nem? Együtt maradnátok egy ilyennel, ha már elment rá 6 évetek? Előnye hogy ha kedves akkor tényleg kedves meg szép is, a hátrányok egy részét leírtam. Sajnos NEM kamu kérdés, 22 éves én 27 és ősszel lennénk együtt 6 éve és az elejétől kezdve ilyen.


2019. júl. 17. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Van neve a betegségnek: kóros párfüggőség. Ja nem a párodról, hanem rólad beszélek.
2019. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Te csajod. Ha 6 év alatt ennyire jutottatok, akkor vannak gondok.
2019. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem maradnék vele. Ebben neked mi a jó? Egy szép lánytól tényleg mindent eltűrnek a pasik?
2019. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát megérdemled a sorsod, ha már 6 éve tűröd ezt. Életed sincs mellette, megcsal, mi kell még? Hogy leszúrjon? De gyanítom utána is vele maradnál. Nem értem az embereket miért jó a szarban úszni.
2019. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Te vagy a beteg, aki ilyen elmeroggyanttal van kapcsolatban...
2019. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm! Honnan tudtad, hogy a kedvenc műsorom a Mónika show?
2019. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt mar mondtam neki hogy a Monika show-ban szereplo C kategorias allampolgarok is elismeroen csettintenenek erre a viselkedesre... Tudom hogy hulye vagyok de igy 6 ev utan marha szar lesz ha vege lesz orokre, bar mondjuk jobb mintha ra pazarlom az eletem aztan meg par gyerek utan elhagy.
2019. júl. 17. 17:08
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el! Mi jót akarunk Neked!
2019. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát...tiszta hülye VAGY!

Mi a fenéért vagy egy ilyen őrült emberrel?

Neked ez így élet?

2019. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális a csaj. Nem tudom, hogy van-e neve ennek a betegségnek, de elmebajos.

Mostanában a párom kevesebbet foglalkozott velem, mert valahogy úgy alakult, hogy összejött egy csomó dolga. Nem csaltam meg, nem fenyegettem késsel, csak kértem, hogy szánjon rám időt, mert úgy érzem, hogy kissé elhanyagolt mostanában. Szerintem én viszonylag normális vagyok, vagy legalábbis számomra ez volt a helyes viselkedés ebben a helyzetben.

Fenébe a 6 évvel, lépjél, mielőtt még messzebbre gurul a gyógyszere.

2019. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!