Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez Tipikus Női szokás? Többi Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Tipikus Női szokás? Többi Lent

Figyelt kérdés
Barátnőm párhuzamosan folytatott szexuális kapcsolatot a kapcsolatunk alatt egy évig mással. Egyenlőre kibékültünk de nem meghunyászkodik hanem folyamatssan visszatámad alaptalan dolgokkal mint például,biztos volt nekem is mellette más,amikor lementem a boltba vásárolni,tovább voltam fél órával biztos találkoztam valakivel,és ilyen viccesnek mondható dolgok vagyis inkább röhelyesnek mondható dolgokkal támad vissza. Igy is nem nagyon lehetne tullépni ezen a dolgon de hogy még ilyen szemtelen igy valoszinű hogy visszakapja mert egyébként sem érdemel mást,ha neki járt az hogy kirucanjon akkor nekem is mivel amit az egyiknek szabad azt a másiknak is ugy vélem. Ha belátta volna hogy egy gusztustalan dolgot tett akkor még talán talán megoldható lenne a dolog de hogy ilyen gusztustalan modon mindent kitalál igy nem,de hallottam sokszor hogy ez ilyen női vonás hogy a másikat visszatámadjuk és az ugy jó pedig csak olaj a tűzre,volt valaki hasonló szituban? vagy csak nekem ez egy egyedi helyzet? köszi a hozzászolásokat!
2019. szept. 23. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez tipikus uniszex gerinctelen bunkó szokás.


Férfiaknál, nőknél egyaránt előfordul, szerencsére bőven akad kivétel.

2019. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint 2 hülyegyerek.. ő nem vállalja a felelősséget, temeg a "neki is akk nekem is". Pont összeilletek, csaljátok egymást orrba szájba és hibáztassátok a másikat :)
2019. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ti egyáltalán miért vagytok együtt?
2019. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.De azt nem értem miért vagy még vele?
2019. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért te sem vagy semmi...
2019. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Az tipikus férfi vonás, hogy ahelyett, hogy hagynád a francba, lesüllyedsz a szintjére, és hisztizel, mint egy ovis, akinek elvették a nyalókáját?

Nem, nem az. És inkább te se tedd. Hagyd el, felejtsd el a kicsinyes, hülye bosszút, és emelt fővel kezdj el olyat keresni, akivel boldog lehetsz.

2019. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyi tiszteletet nem vívtál ki magadnak, magadra vess. Pontosan látszik hogy álltok egymáshoz, te simán vele maradsz egy éves megcsalás után??
2019. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül női viselkedés, nem egy férfitől láttam ezt. A barátnőd se a neme miatt egy kettős mércés, hazug, takonygerincű lotyó, hanem azért, mert emberileg egy nulla. Téged is minősít egyébként, hogy ezek után még vele vagy, nem lehetsz sokkal jobb.
2019. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb védekezés a támadás!
2019. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
rossz választás. Nyilván próbál lehúzni a saját szintjére, hogy kontroll alatt tartson. Ha partnerre van szükséged, akkor nem ő a te eseted. Azért is csalt meg, mert nem tartott partnernek. Ebből kifolyólag ismét meg fogja tenni, amikor lehetősége lesz rá.
2019. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!