Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40+ korú férfiak akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ korú férfiak akiknek a felesége kb ugyanannyi idős és szép is! Jobban vagy kevésbé aggódtok hogy az asszony egyszer még félre fog lépni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen kevésbé kellene aggódni, mert 40 fölött már nem annyira vannak a nők ostrom alatt, viszont a hosszú házastársi kapcsolat nem igazán kedvez a szexuális életnek és ahogy apa úgy anya is bevállalhat egy-egy véletlen kalandot, érvelve magának azzal hogy unja az otthoni rutinszexet.

#megcsalás #rutinszex
2019. szept. 23. 22:11
1 2
 1/13 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ha valaki alkalmi kalandot keres az talál is mindegy a kor, számtalan példát tudnák mondani.
2019. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha mint írod egy nő szép akkor akár 40+ évesen is megdugják ha ő hajlandó belemenni. Ha pedig kalandot keres akkor valami gond van otthon. Egy szerelmes nő ritkán csinál ilyet. De ha egy szép nő akar akkor nem kell sokáig keresnie.
2019. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A 40+ nő még simán milf
2019. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Sosem voltam féltékeny.
2019. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyik barátnőm 40 éves, gyönyörű, jó alakú nő. El is vált a 44 éves, pocakos, tunya, folyton féltékenykedő, veszekedő férjétől. Nagyon hamar talált egy normális, intelligens, pár évvel idősebb pasit.
2019. szept. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Sajna a legtöbb férj azt hiszi, hogy otthon és az ágyban minden ok. A normális kommunikáció eddigre már kevés házasságban működik. Szerintem nem azért kell aggódni hogy ostromolják a feleséget, hanem azért, hogy a feleség akar egy szeretőt. Egy jól kinéző 40-es nő, nagyon hamar talál magának olyat, aki megdugja.
2019. szept. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy a 6-os is írja, egy hosszú házasságban gyakran megszokottá válik a házastárs, felgyűlnek a sérelmek és nem mindig működik zökkenőmentesen a kommunikáció.

Én is ebben a helyzetben vagyok, közel a 40-hez. A férjem szerint minden rendben köztünk, ő jól érzi magát ebben a kapcsolatban. Van kaja, tiszta ruha, nem vagyok hisztis, mindkettőnknek megvan a szabadsága, néha hoz valami ajándékot stb. Álompasi. Szerinte. Én oldalamról viszont ez egy olyan kapcsolat, amelyikben már nem beszélgetünk, vagyis csak arról, ami a páromat érdekli, a haverjaival tölt hetente 4 estét, saját, engem érdeklő programot szervezzek saját magamnak, mert ő biztos, hogy nem jön velem egy kiállításra, vagy koncertre, és ha ajándékot hoz, annak örüljek, hogy gondolt rám. Ezzel csak egy bibi van. Olyan dolgokat vesz nekem jó drágán, ami csak szerinte szuper ajándék. Erős parfüm, csicsás karóra. Juhú! Szoktam neki mondani, hogy mit szeretnék, nem várom, hogy olvasson a gondolataimban, de soha nem ilyesmivel lep meg. Nem figyel, ezeket elereszti a füle mellett.

Próbáltam vele beszélni, szépen elmondtam neki a problémáimat. Nem értette, mert szerinte nincsenek problémáink. De jó.

Ezt csak azért írtam le, hogy hátha valaki magára ismer és elgondolkozik. Egy házas nőt, akire otthon figyelnek, időt töltenek vele, nagyon nehéz elcsábítani. Igazi, erős kísértés csak akkor jöhet, ha a nő (vagy akár a férfi is) nem érzi jól magát a kapcsolatban, vagy nagyon hiányol valamit belőle. Ha minden megvan, gond nélkül pattint le minden önként jelentkező lovagot.

Ha a feleséged szerint álompasi vagy, jó a kapcsolatotok-szerinte is, ne aggódj.

2019. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Heti négy estét van haverokkal, mi az istent csinálnak ezek együtt ilyen sűrűn?? Gyerekeitek meg ezek szerint nincsenek vagy már talán felnőttek és nem laknak veletek. Mondjuk szerintem még így is sok nő cserélne veled, az hogy gyakran magányosnak érzed magad mellette, beleszámít a jólét árába.


De ahogy itt olvasom, az elsődleges és alapvető probléma a 40+ párok esetében az évek múltával egyre romló kommunikáció, lásd a fenti példákat. A szex hiánya vagy annak silány minősége már csak egy a következmények közül, viszont szerintem innen is még elég hosszú út vezet egy feleség félrelépéséig, mindenképp hosszabb mint a friss husikról álmodozó 40/50-es férjek esetében.

2019. szept. 24. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

#7-es voltam. Mit csinálnak heti 4 este? Fociznak, aztán meg isznak. A többiek szingli, vagy elvált pasik, őket nem várják haza.

Persze, biztosan szívesen cserélne velem sok asszony. Mondjuk azok, akiket még vernek is, vagy fűvel-fával csalnak. Hidd el, nem akkora élmény egyedül vezetni a háztartást és úgy szervezni azt a kevés szabadidőmet, ami marad a munkám és a házimunka mellett, mintha egyedülálló nő lennék. Ha szerveznék valami közös programot, hogy töltsünk együtt egy kis időt, akkor mindig azt a választ kapom, hogy neki nincs ilyesmihez kedve (mozi, koncert, séta) menjek egyedül, ha akarok.

De az én példám elég erős. Az elhanyagolás nagyon rossz tud lenni, még ha nem is olyan mértékű, mint az én esetemben. Ha jön valaki, aki odafigyel, kedves stb. nagyon jól tud esni az embernek.

De az a tapasztalatom, hogy az elhanyagoló fél nem minden esetben veszi észre, hogy elhanyagolja a párját.

2019. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Barnabas333 ***** válasza:

Mivel már hozzám se ér az asszony azt csinál amit akar. Inkább azon aggódok, hol találok egy titkos női szeretőt...

42F

2019. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!