Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem egy nagyon rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem egy nagyon rendes asszony, kedves nő és gyermekem jóságos édesanyja. Úgy gondoltam megköszönöm neki ezt egy különösen szép, mutatós virágcsokorral. Ti hogyan fogadnátok ezt, kedves fehérnép?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Jajjj de aranyos vagy! Nagyon örülnék neki. Nincs nő, aki ettől ne hatódna meg. :)
2010. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
+ este egy vacsora kettesbe :D
2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Remélhetőleg nem életedben először leped meg a feleségedet valamivel, így aztán félreértés sem lesz belőle! :) Mindenesetre nagyon szép gondolat, hogy csak úgy minden alkalom nélkül is gondolsz rá, és megköszönöd neki azt, hogy van neked!
2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

ez nagyon szép gondolat :D

csak nem rossz fát tettél a tűzre és ezzel akarod kiengesztelni? :P (najó nem poénkodok)

nagyon aranyos ez tőled. egy ilyennek minden lány, nő és feleség örülne :)

2010. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi minden hölgynek a válaszokat! Annyi érdekelne még, hogy én el akarom sorolni, hogy konkrétan mik azok, amiket nagyra értékelek Őbenne, és ehhez a szex is hozzátartozik. Szexet virággal jutalmazni. Hm...szerintem belefér :)
2010. nov. 8. 07:42
 6/11 anonim válasza:
91%

nekem első gondolatom az lenne, hogy "valami rossz fát tettél a tűzre" :-)

de komolyra fordítva a szót, nagyon-nagyon örülnék én is ilyen gesztusnak!

2010. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Gyanús hogy ezt az egyértelmű dolgot miért kell közvélemény kutatásra bocsájtani. Vagy csak itt fényezed magad, mert rendes asszonyka soha nem dicsérget?
2010. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyanús lenen, de ha teljesen megrendezed, h. gyerekeket lepasszolod, te főzöl, vagy rendelsz kaját, és gyertyafényes vacsival várod az asszonyt, vagy azt mondod neki h. öltözzön fel szép ruhába és elviszed vacsizni, az már jobb, mint a sima virág. Vagy küldj neki a munkahelyre egy lappal, h. azért kapja mert szereted és megérdemi és köszönöd, h. ilyen jó asszony,feleség és anya..+van még egy meglepid és este megleped vacsival, vagy közös fürdőzés, szerelmeskedés stb.
2010. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
szerintem inkabb vegyel egy bilincset es kotozd ki. szamomra ez az ajandek fonyeremeny lenne.
2010. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kommenteket, különösen a hölgyek válaszait! Nincs semmi komolyról szó, nem fűtöttem be rossz fával és természetesen a kapcsolatunk is teljesen egészséges, harmonikus.

Ellenben arra voltam kíváncsi, hogy bár mi szoktunk férfiak kedveskedni a párunknak virággal, ajándékokkal, stb., de vajon rátok nőkre, hogyan hatnak azok a bókok, ajándékok, amiket egy belső tulajdonságotok után kaptok és nem a külső után? Tehát az érdekel alapvetően - kicsit kitágítva a kört -, hogy ha egy férfi megfigyel bennetek valamit, s mintegy arra jutalomképpen adja az ajándékot, ez mennyi gáz Fura volt olvasni mindenesetre, hogy még ebben a konkrét, megfigyelt tulajdonságot megemlítve is gyanakodtak néhányan. Én ezt a választ is köszönöm :)

2010. nov. 10. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!