Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam parszor es szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam parszor es szakitott velem, de most megint felbukkant az eletemben ti osszojonnetek megint az exetekkel?

Figyelt kérdés

Az exemmel kb 2 evvel ezelott szakitottunk. Sajnos tobbszor is megcsaltam ot ami kiderult es nem tudta megbocsajtani. Azthiszem ez teljesen ertheto volt. Viszont tenyleg megvaltoztam es nagyon orultem neki, hogy ujra talalkoztunk. Egy honapja kereken,hogy mindennap talalkozunk. Ugyan ott toltjuk az idonket iskola/munka utan. A varosunk konyvtaraban talalkoztunk. En mentem oda hozza beszelgetest kezdemenyezni, de nem kuldott el es azota mar elhivott egyszer kajalni is, setalni is voltunk parszor. Most pedig eljon hozzam latogatoba. Mondtam neki,hogy alberletben vagyok es a tulajdonos megengedte,hogy az egyik felszobas lakast atfessem. Ebben szeretne segiteni, korulnezni. Nagyon boldog vagyok,mert ez ujabb lehetoseg,hogy helyre hozzam amikor akkor elrontottam vele. Facebookon bejeloltem es ott is visszaigazolt. Mindig beszelunk valamennyit. De.... nem tudom mit gondol kettonkrol. Nagyon zarkozott lesz amikor a kozos multunkrol beszelunk. Akaratlanul is eszunkbe jut valami regebbrol es feszultseget erzek, eltereli a temat akkor is ha az nem fajo emlek. A felrelepeseim es kisebb hazugsagok mellett mas problemank sosem volt. Nagyon szerettuk egymast. En meg most is. Mindig szerettem ot es nehezen tudtam elengedni. De nem akartam zaklatni, bocsanatert konyorogni, mert akkor nagyon duhos es csalodott volt. Kiabalt, sirt is tenyleg szoszerint kidobott. Egyutt eltunk kb 3 evig. Az utolso honapokban kovettem el azokat..Ket lannyal kezdtem el titokban talalkozni es az egyikukkel folytattam rovid viszonyt. Mar sosem tennek ilyet. Nem tudom,hogy mi az ami most tortenik, de szerintetek van ra eselyem,hogy ujra egyutt legyunk es megbocsajt? Mert en nagyon nagyon boldog vagyok,hogy legalabb ennyire nyitott felem es kedves, segit, nagyon erdeklodo. Egesznap azon gondolkodom,hogy hogyan kerdezzem meg? Nem akarom lerohanni. Csak felrobbanok mar annyi erzes kavarog bennem vele kapcsolatosan. Ma este meg smst is irt,hogy nagyon jol erezte magat velem es megemlitette,hogy csak keddtol tudunk talalkozni. Lehet ez csak baratsag? Szerintetek o is erzi amit en? Vagy ne tolakodjak es hagyjam o dontson es tegye meg az elso lepest? A kemia meg mindig mukodik koztunk. Latom,hogy szeret hozzam erni. Gyakran csak "veletlen" ilyenkor meg mosolyog is neha. Es parszor megolel. Altalaban amikor elkoszon. Vagy gyors puszit ad. De ezt csak par napja csinalja. Kerdezte azt is,hogy van-e baratnom/baratom. Hat azota nincs senkim,hogy szakitott velem. Nem mondott ra semmit. Csak,hogy orul,hogy egyedul is tudok boldogulni az eletben. Elvileg o is szingli. Ami jo hir, mert szeretnek ujra vele lenni. Ti mit tudtok tanacskent javasolni? Ti megtudnatok bocsajtani valakinek ilyet?


L/23 F/28


2019. szept. 27. 02:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Es egyebkent meg annyi,hogy o volt az elso baratom az elso kapcsolatom vele volt. Elotte csak ismerkedesek voltak nehai talalkozasok, de soha semmi komoly. Konkretan mellette nottem fel es meg tanultam amikor hozza koltoztem. Csak aztan kezdtem el dolgozni. O idosebb nalam, neki azert tobb tapasztalata volt/van. Remelem,hogy nem okozna gondot,hogy nem volt azota senkim. Lehet azt hiheti nem eltem magam ki? Legalabbis amikor szakitott velem nagyon sok mindent a fejemhez vagott,hogy pl sosem feltetelezte volna rolam ezt, de most mar tudja,hogy az en fajtam az vagy ilyen marad ( aki felre lep,mert nem kepes az egyik nem megadni mindent) vagy meg tombolnom kell. Es o nem tart vissza menjek isten hirevel de latni nem akar tobbet stb. Szoval nem tudom mit feltetelezhet. Nagyon csalodott lennek ha elutasitana hasonlo erveket felsorakoztatva. Pedig bizhatna bennem. Mar sosem tennek olyat ami miatt szakitana velem.
2019. szept. 27. 02:35
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A vér nem válik vízzé... de ez a magánvéleményem, viszont ettől még az exed is lehet így gondolja. Mindenesetre jó mélyre belenyomtad a tüskét, amit nem lesz könnyű kihúznod, gyógyítanod a sebet. Hogy ő vissza akar-e fogadni azt nem tudom (a helyében én nem tenném, de nem vagyunk egyformák), te ismered jobban, te éltél vele 3 évig. Ha még vágysz rá tegyél egy próbát, ne a megcsalásokat emlegesd fel, hanem a régi pozitív élményeket, emlékeket, csak utána tedd le a "nagyesküt".
2019. szept. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Rekordmennyiségű írás. Mikor jelenik meg a második kötet? Már alig várom.
2019. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szerelmet nehez elengedni, az enyem epp most tart a varosomba, latogatni a kozos gyerekeinket. Megcsalt egyszer de ugy gondoltam biztos bennem volt a hiba, igy megbocsatottam neki. Ujra megtette csak akkor mar csaladunk volt.

Ne ess az en hibamba, kutyabol nem lesz szalonna.

2019. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Jah h te csaltad meg akkor visszaszivom, te nem szeretted igazan:) vegulis uoda lyukadnatok ki csak forditott felallasban.
2019. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ki kellene bogozni, hogy te a pasi vagy, vagy csaj, biszexuális, vagy heteró.
2019. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Többször megcsaltad de te vagy felháborodva azon hogy már nem bízik benned és hisz neked :D Ego az aztan van
2019. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hazudod, hogy te akkoriban annyira szeretted. Különben nem csaltad volna meg.

A szitut elnézve, lehet hogy kapsz egy esélyt, de gondold át jól, anno miért is érezted úgy, hogy más nőkkel kellett viszonyt folytatnod? Mi hiányzott a kapcsolatból akkor?

2019. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most mi is van? Te lány vagy és lánnyal "csaltad" meg a barátod?
2019. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

sajat tapasztalatbol mondom, ha mar egyszer csaltal, akkor legkozelebb is megteszed

az elso nagyon kegyetlen volt, most csak magamrol beszelek, (persze szegeny parom, poklok poklat elte at, de ez most lenyegtelen a kerdezonek)

ha egyszer megcsalsz valakit, olyan szinte torod ossze a sajat gerincedet, a becsuletedet, hogy soha tobbet nem fogsz tudni egy becsuletes, gerinces ember lenni

hiaba fogadkozol es eskudozol, hogy soha tobbet, el fog jonni az ido, amikor valaki olyannal talalkozol, akivel ujra megteszed (ugy hogy kapcsolatban vagy)

a ver szerintem sem valik vizze, sajnos... barmennyire is vagysz ra

olyan ez mint az alkoholizmus

ha egyszer alkoholistava valsz akkor orokre az maradsz, csak az idon mulik meddig maradsz jozan, de a vilag azt igazolja, hogy elobb utobb mindenki visszaesik es az uveghez nyul :(

ha ennek tudataban vagy, akkor nagyobb eselyed van ra, hogy egy normalis kapcsolatot alakits ki, de ezt mindig tartsd szem elott

2019. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!