Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt mar olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt mar olyan hogy egy regi szerelmetek hirtelen felbukkant es ossze jottetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Veletek mar volt olyan hogy szerelmesek voltatok valakibe de reszerol viszonzatlan volt ez a dolog. Nem talalkoztatok mar regota aztan par honappal vagy evekkel kesobb ujra fel bukkant es vegul csak ossze jottetek? Ez olyasmi dolog hogyha eggyut kell lennetek ugyis eggyut lesztek?
2019. ápr. 14. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, és nem is jönnék össze olyannal, akivel már együtt voltam. Olyan meg eleve nem is jönne össze velem akinek alapból nem tetszettem soha, szóval ez a része eléggé hülye állítás.

Nem tudnék olyan lányhoz nyúlni már, aki velem volt, de aztán elment hogy vadidegenekkel keféltesse szét magát "szerelemből", aztán mondjuk hirtelen visszajöjjön, mert a normálisabbaknak már nem kell. Nem leszek pótlék senkinek sem.

2019. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Pont a napokban véletlenül szembe jött velem a volt barátnőm, egymásra néztünk, de mindketten kellemetlenül éreztük magunkat olyannyira hogy inkább az ellenkező irányba ment tovább, pedig arra akart menni amerre én. Nem haraggal váltunk el, de mégsem tudott évek múltán sem meglágyulni, szóval nem kár érte hogy elváltak útjaink. Még egy köszönést sem érdemeltem tőle.
2019. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is tennék ilyet.
2019. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem inkább olyan, hogy alapból nem kellett, de nincs más, így a sok kudarc után most beérem vele is addig, amíg nem találok jobbat.
2019. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Össze nem jöttünk egyelőre, de egymásba gabalyodtunk. Még sok mindent hozhat az élet.
2019. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszonzatlan volt a dolog, inkább sok tènyező játszott ellenünk. De amúgy igen. Én azt vallom, ha valaminek meg kell történnie az meg fog.
2019. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt. Csak erdekesnek talaltam ezt a temat. Az egyik haberommal esett meg ez a dolog. Nagyon szerelmes volt egy lanyba de a lany azt mondta soha nem lehet koztuk semmi. A lany utana utana ossze jott egy masik fiuval es ki mendtek kulfoldre eggyut. 1 evig nem is talalkozott a haverommal aztan egyszer haza jott es veletlenul ossze futottak. Es valami csoda folytan a lany kezdte fel venni vele a kapcsolatot es egyre tobbet dumaltak. Ra 2 honapra szakitott a fiujaval a haverom miatt es haza jott hozza es mar kb 6 honapja boldog parkapcsolatba vannak es latom hogy imadjak egymast. A haverom hitt ebben a dologban egesz vegig es latom hogy megerte varakozni. Ezert hiszem mar en is hogy tortennek meg csodak es varatlan fordulatok. Foleg ha hiszunk benne. Gondoltam ezt el meselem.
2019. ápr. 14. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen.


Múltkor összefutottunk teszkóban. Van most párja. Örültem neki, hogy boldog, és ennyi.

2019. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó lenne egy ilyen helyzet...
2019. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!