Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem újra felbukkant és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem újra felbukkant és csak hülyére vett hogy lehet ezt túlélni már?

Figyelt kérdés
4 évig voltam az exemmel tavaly szakitottunk egy évig külön voltunk neki lett egy kapcsolat egyutt is élt a nővel kb fél évig aztán 2 honapja ujra elkezdtunk neten beszélgetni és elköltözött a nőtől mert hogy engem szeret és velem akar lenni már végleg aztán rájöttem hogy én is szeretem még már azt terveztük hogy összeköltözünk erre 2 hete szakított velem az okot nem mondta csak hogy időt kér aztán tegnap tudtam meg hogy visszament ahhoz a nőhöz :( én teljesen ki vagyok bukva hogy lehet valaki ilyen aljas :( nem tudom hogy felejthetém el 28/N
2019. jún. 25. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen nem hiszem el, hogy neked más pasi nem tetszik csak Ő!

Az ex azért ex, mert nem tudok vele élni, kommunikálni...stb.

Az emberek nem változnak, így pont ugyan azt kaptad mint előzőleg, nem értem mit csodálkozol.

Azért mert elraksz egy zsíroskenyeret ma, holnapra nem lesz belőle bélszín...

Nem kell kibuknod, mert nincs miért!

Keress egy magadhoz való pasit aki szeret, akinek te vagy az első, aztán kész.

Túlélted múltkor is, most is túl fogod!

Kutyaharapást szőrével...

2019. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pasinak lila fingja sincs, hogy mit akar. Azt a nőt is el fogja hagyni, akihez visszament amint talál egy harmadikat. Lényeg, hogy te zárd le vele az ügyet, mert ebből már nem lesz sírig tartó szerelem, az biztos. Tiszteld magad annyira, hogy nem rohansz újra, ha füttyent. Nem fogsz belehalni. 28 éves vagy, fiatal. Találj magadnak egy olyan férfit, aki nem csak akkor keres, ha épp kidobta egy másik nő.
2019. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy nehéz, de más férfi után kell nézned. Próbálj olyat találni aki tényleg szeret.
2019. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazd a no contact elvét, vagyis ne beszélj vele.

Szakítottatok, lezártátok - gondolom, okkal jutottatok erre a döntésre.

2019. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak rossz erzes hogy csak valoszinuleg hülyített végig mert csak eloadta magat hogy mennyire nagyon szeret, miattam költözött el a nőtől is mert velem akart lenni mert mondta hogy engem szeret nagyon es aztán egyik pillanatról a másikra mondja hogy inkább időt kér aztán visszament ahhoz a nőhöz akitől elköltözött :(
2019. jún. 25. 10:06
 6/8 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Az én exemnek van képe harmadszorra is próbálkozni ...kétszer hagyott el ugyanazért a nőért.Most meg minimum csalná őt velem.Erre nekem nincs se időm,se kedvem.Szerintem TE is pazarlod az idődet,fiatalságodat,szépségedet.Múlandó mindegyik.Keress mást vele meg zéró kontakt.Egy darabig még erősebben fog próbálkozni de ne dőlj be neki.Persze leckének jó ha van időd ilyesmire.Én is nehezen tanultam meg.
2019. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Holt szerelmes voltam az exembe 3 évig. Megcsalt kb 4 hónap után az exével, 10 hónapja jártunk, amikor kiderült. Majd visszakönyörögte magát, én hülye annyira szerettem, adtam neki még egy esélyt. Rá fél évre megint az exe kellett neki.

Sokáig tartott, mire kiszenvedtem minden érzést iránta magamból. Az ilyen emberek vissza fogják kapni a sorstól. A volt csajának se kellett az exem, őt is átverte, azóta is alkalomadtán nálam könyörög, de végre semmi érzelem nincs iránta.

30n

2019. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"aztán 2 honapja ujra elkezdtunk neten beszélgetni "

Nem kell beszelgetni, baratkozni, joban lenni az exszel, ennyi az egesz. Ne allj tobbet szoba vele, nem kell megbeszelni es tisztazni a dolgokat, felejtsd el ezeket a humanista okorsegeket. Elhagyott, felejtsd el, tiltsd le, mert csak igy tudod megkimelni magad a fajdalomtol. Azt javaslom, hogy huzz kemeny hatarokat, mert csak igy fognak masok tisztelni teged. Talan egy kicsit enyhit a fajdalmadon, hogy valahol most epp egy masik novel jatssza el ugyanezt, szoval orulj, hogy megmenekultel ettol a keselyutol, aki aldozatrol aldozatra szall.

2019. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!