Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy derült ki, hogy megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradicsom31 kérdése:

Hogy derült ki, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés

Az exbarátnője írogatott a tesójának olyanokat, hogy mi van velünk, kíváncsiskodott. Akkor már nagyon gyanús volt a dolog, nem bíztam a csajban. Exem tett egy kijelentést, ami gyanússá vált.

Egyszer azt mondta az exem, hogy átugrik a munkatársához. Gyanakodtam, tudtam, hogy az exe pár utcával arrébb lakik, ezért arra tekertem, mi van ha ott eszi a fene,és igazam volt, ott állt annak a disznónak a kocsija :D na felment bennem a pumpa, de halálnyugodtan felhívtam, hogy mizujs van vele, oda ért e már azt hazudta, hogy igen. Én meg ahogy letettem a telefont, és becsengettem a csajhoz. Az anyja nyitotta ki, én meg mondtam, hogy A-t keresem, a barátnője vagyok. Kijött a hűtlen disznója, de a csaj nem mert kijönni :D akkora pofont lekevertem neki, hogy megfejelte az autót :D utána be akart menni a cuccaiert az exéhez, de az annyira fosott, hogy bezártak mindent 😆 Szakítás lett a vége. Nagyon fájt a dolog, elvesztettem, akit szerettem.. De nem bírtam, muszáj volt revansot vennem a kis sz.jhán, úgyhogy egyszer esős időben kocsival voltam, és láttam, hogy szalagtűzőről jön kifelé... lefröcsköltem egy kis sáros pocsojával :D és jót nevettem rajta..


Az exem azóta már többször is bepróbálkozott, sikerzelenuk.


25 l



2019. szept. 29. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ne az exét zaklasd, mert még fel is jelenthet téged. Nem ő csalt meg téged, hanem a párod, inkább őrajta kellene behajtanod a csalódottságodat. Bár akit vinni lehet és ennyire hazug azt vigyék, inkább megkellene köszönnöd másnak, hogy ilyen hazugot levett a válladrol.
2019. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én is bosszút álltam! Nagyon jól esett! :) Sajna nem írhatom le.
2019. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennek már pár éve :) az exem egy Papucs lett.

Szerintem jogos volt a revans, hisz tudta, hogy együtt vagyunk, csak nem bírt 3 év alatt belenyugodni, hogy szakítottak (mivel kiderültek dolgok a csajról).


Hálás vagyok, hogy így alakult, mert teljesen félreismertem.

2019. szept. 29. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz a szotrid Kérdező :)


Nálam a következő volt. 10 hónaőja voltunk csak együtt, abból 3 ha idillinek mondható, de akkor za az igazi rózsaszín ködös volt akkoriban. Viszont elkezdett fura lenni, telefonját dugdosta, exével csetelgetett, más nőkkel is furán, kétértelműen irkált.

Egyik este egy buliból mentünk haza, a kocsiban a hátsó üléseken ültönk, ott véletlenül megláttam a PIN-kódját. Megjegyeztem, majd egyik nap reggel, amikor a konyhában tevékenykedett, belenéztem, mert már nem bírtam, ami ment a kapcsolatban. Nem kellett sokáig olvassak.


28N

2019. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!