Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy derült ki, hogy megcsaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derült ki, hogy megcsaltátok a párotokat, vagy hogy titeket megcsaltak?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatomban ma egy havertól tudtam meg, hogy a páromat egy éve lesz*pta buliban egy másik lány... Ti hogy tudtátok meg/buktatok le?
2018. márc. 11. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mikor ismerkedési fázisban voltunk, egyik este komor hangváltásban mesélte, hogy miért ment tönkre az előző párkapcsolata fél évvel korábban. (3,5 éves volt). Már akkor kellett volna bennem szóljon a vészharang, mert éreztem indulatot, keserűséget a mesélésében, és aki nem képes érzés nélkül elmesélni... az nincs túl rajta.


Ennek ellenére engedtem neki, nagyon beleszerettem és az első 2-3 hónap nagyon jó is volt, tenyerén hordott, mindenki szerint nagyon odavolt értem.

Beszélgetett a volt barátnőjével, ami zavart és ezt szóvá is tettem.

Aztán ritkult a szex, nem tudott elélvezni, dugdosta a telefonját, volt, hogy kikapcsolta, amikor ott voltam nála. Egyre kevésbé akart kimozdulni, befordult, inkább kockult másnap reggelig, elhanyagolt, összeköltözni nem akart (szerintem fél év után nem lett volna korai).

Voltak nagyon durva húzásai, amelyeknél visszagondolva sajnálom, hogy nem léptem ki. Nagyon sok rossztól kíméltem meg volna magam.

Volt hogy ott voltam nála és egész nap többet csetelt a volt csajával, mint velem beszélt volna. Volt, hogy azon borult ki, hogy az exe gekkója elpusztult, az én édesanyámat aznap szívrohammal vitték a kórházba, 250 km-rel arrébb...

Volt, hogy január legvégén 2017-ben (aki emlékszik, iszonyat hideg volt, átlag -10 fokok egész hónapban) átmenetileg az albérletemből ki kellett költözzek (elhúzódott a nyár végén kezdett fűtéskorszerűsítés, ezért még nem kapcsolták be a gázt), hozzáköltöztem. Egyik este megbeszéltük, hogy a barátnőmnél fogok aludni, de ő mielőtt leindultam volna, telefonált, hogy belázasodott, ne haragudjak, de lefújná a csajos estét. Nyilván ezzel semmi baj nem volt, így visszamentem hozzá. Azt a csalódott arcot, amit vágott, hogy ott álltam az ajtóban...sose felejtem el. Mert hogy ő "örült neki, hogy lesz egy kis saját estéje".


10 hónap után végül kiderült, hogy megcsalt az exével, aki meg várta, hogy szakítson végre velem és visszajöjjön hozzá. De ő húzta-halasztotta (annyira az exe sem kelhetett neki), mígnem az ex megunta és kitálalt nekem Facebook privátüzenetben.


29/N

2018. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Uhhhh bakker :/ ez nagyon durva. Nem értettem soha, hogy minek olyannak párkapcsolat, aki nem tud megállapodni. Nincs semmi gond a csapodársággal, amíg egy másik embert tönkre nem teszel vele...
2018. márc. 11. 15:54
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

"és aki nem képes érzés nélkül elmesélni... az nincs túl rajta"


Ez azt jelentené, hogy vannak dolgok, amikben egész életedben nem leszel túl.

Ha mindenki így gondolkodna, nem sok gyerek születne, asszem.

2018. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott maradt a nő egy szőrős ujjnélküli dzsekije a lakásban.
2018. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

A volt ferjemnel ugy, h megereztem, tul sokat ult a gep elott, sok tulora, aztan feltortem az imeljeit es oh la la:-))


A szeretom egy mas tortenet, mas indittatasbol. O is ugy bukott le h megereztem, plush lattam par smst az exetol akivel allitolag megszakitotta a kapcsolatot:-))


A volt ferjem megcsalasi indittatasat az eletben nem fogom megerteni, a szeretojet abszolut, ahogy a sajatomat is:-)Eleg hipokrita lenne azert elitelni a szeretot amit en is szabadon csinalok a jelenlegi ferjemmel:-)


A volt ferjem persze tagadta de en valni akartam es ehagytam. Valojaban a megcsalas csak urugy volt arra h elhagyjam igy volt valami valos indokom nem csak valami illuzio kergetes, szoval morbidul hangzik de ott az egyejes pincerlany akkora szivesseget tett h megmentette az elhibazni keszult eletemet:-)))


A szeretom megcsalasa azert volt ismetelten hasznos, mert megertettem a helyzetunk komplexitasat, azt h nem varhatok el huseget valakitol hannem hagyom el erte a ferjem szoval fair play;-)

2018. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Kérdező, tönkre is tett, itt ülök hónapokkal később, nem tudom összeszedni magam.

3-as, úgy értettem, hogy olyan keserűséggel beszélt róla, hogy az egyértelműen jelezte.

Nyilván van, amiről az ember élete végéig nehezen beszél, de ez szabályos keserűségtenger volt.

2018. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
buliban részegen "egyéjszakás dugás" - Véletlenül hívtam valami apróság miatt, a telefonja meg benyomódott és mindent végig hallgattam, amiről ő nem tudott. Megvártam, hogy hazajöjjön, és azt mondtam neki, hogy mindent tudok, de tőle is szeretném hallani. Fura volt a mosoly a száján, és kamuzni akart. Aztán mondtam neki, hogy legyen kedves megnézni a fogadott hívásait...
2018. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Exem kevert a hátam mögött pár hónapig egy nővel,aki személyesen megkeresett,és kitálalta a sztorit.Ott megszakadt bennem valami,a hűség mint fogalom számomra se létezik azóta,úgyhogy aztán kicsit talán bosszúból is lefeküdtem párszor a legjobb barátjával,kevertem ezzel-azzal,de ezek soha nem derültek ki.
2018. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Felhívott a szerető és mindenről beszámolt!

29/N

2018. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is dettò ugyanez volt: a szerető nem bírta idegekkel, hogy a választottja nős, és írt nekem egy hosszas levelet, amiben kitálalt. Nem volt sétagalopp, de elváltunk. Úgy tudom, a szerető is dobva lett azonnal.
2018. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!